Odkryj siłę przyjaźni i weź udział w konkursie z Tomkiem i Przyjaciółmi

Czy istnieje dla dziecka coś lepszego od zabawy z rówieśnikami? Tak! To zabawa z przyjaciółmi zestawami torów. A gdyby tak dodatkowo połączyć ją z udziałem w konkursie? Radość nie będzie mieć końca! Producent zestawów Tomek i Przyjaciele zaprasza wszystkich małych konstruktorów i ich przyjaciół do wzięcia udziału w kreatywnym konkursie. Łączcie, budujcie i …. wygrywajcie! Szczegóły na stronie: Siła przyjaźni i moc współpracy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
weź udział w konkursie z Tomkiem i Przyjaciółmi

Dzieci na całym świecie uwielbiają układać tory. Zabawa nimi uczy współpracy i sprzyja rozwijaniu umiejętności komunikowania się: wyrażania własnego zdania, przekonywania do swoich pomysłów, słuchania innych. Przyjaźń i współpraca to ważne wartości w życiu każdego dziecka. Pewnie dlatego maluszki tak bardzo lubią serial animowany Tomek i Przyjaciele. Jego bohaterowie przyjaźnią się i dbają wspólnie o to, aby na stacji wszystko przebiegało sprawnie i punktualnie. Z tej przyczyny dzieci pokochały również zestawy torów i lokomotywek inspirowane serialem. Dzięki nim mogą przenosić świat Tomka do swoich pokoi i tworzyć własne scenariusze na dobrą zabawę. Wspólnie z przyjaciółmi mogą budować świat wyspy Sodor, łączyć dowolnie różne zestawy, wymyślać nowe przygody, a teraz również… wygrywać nagrody.

Fisher-Price konkurs
Fot. Fisher-Price

Baw się z przyjaciółmi i wygrywaj atrakcyjne nagrody

Dzięki współpracy z przyjaciółmi dziecko może stworzyć niepowtarzalne konstrukcje z zestawów torów Tomek i Przyjaciele. Teraz budowle mogą być jeszcze bardziej oryginalne, bo zestawy łączą się ze sobą! Wystarczy, że potem uwiecznicie efekty współpracy na zdjęciu, aby wziąć udział w konkursie. Co dokładnie należy zrobić?
1. Zbuduj razem z przyjaciółmi świat Tomka. Łączcie tory i zestawy w dowolny sposób.
2. Zrób zdjęcie waszej konstrukcji.
3. Wypełnij formularz, załącz do niego zdjęcie i wyślij go.
4. Wygrywaj.

Szczegóły konkursu oraz jego regulamin znajdziesz na stronie: Siła przyjaźni i moc współpracy. Zgłoszenia można nadsyłać od 18 do 31 marca. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 kwietnia. Na zwycięzców czeka 5 kompletów wyjątkowych nagród składających się z zestawów: Wyścig o Puchar Sodoru oraz Kryształowa jaskinia.

———

———

Fisher-Price konkurs
Fot. Fisher-Price

Wspólna zabawa to ważna sprawa

Zestawy torów z serii Tomek i Przyjaciele sprzyjają kreatywnej zabawie w gronie przyjaciół. Dzięki nim dzieci uczą się kluczowych umiejętności społecznych: współpracy, negocjacji, wyrażania własnych myśli, rozwiązywania problemów i planowania. Teraz zestawy łączą się ze sobą, więc wspólna zabawa trwa jeszcze dłużej!

Źródło:

Fisher-Price