Oddychające pieluszki Lupilu Premium pozwalają skórze pupy dziecka oddychać!

Troska o bezpieczeństwo i komfort pociech jest istotna dla wszystkich rodziców. Przed każdym zakupem pojawia się wiele wątpliwości, dotyczących wyboru produktów, w  tym wyboru odpowiednich pieluszek. Z oddychającymi pieluszkami Lupilu Premium, dostępnymi w sieci Lidl Polska, rodzice nie muszą się martwić o komfort swoich pociech.  
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
pieluszki Lupilu

Przy wyborze odpowiednich pieluszek warto zwrócić uwagę na wiele istotnych kwestii takich jak: przewiewność, chłonność, wygoda oraz jakość. W końcu od właściwego wyboru zależy komfort pupy dziecka. Szczególnie ważne jest to, aby pieluszki umożliwiały delikatnej skórze oddychanie, a więc zapewniały dobrą wentylację – zwłaszcza w lecie, przy wysokich temperaturach. Produkty Lupilu z linii Premium, z technologią Air-Tubes wychodzą naprzeciw tym oczekiwaniom. Pieluszki posiadają innowacyjne kanaliki z cienkimi rowkami, które umożliwiają przepływ powietrza i pozwalają skórze pupy dziecka oddychać! Poza tym oddychające pieluszki Lupilu Premium chłoną wilgoć, zatrzymując ją z dala od skóry. Warto podkreślić, że pieluszki posiadają pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz zostały przebadane dermatologicznie w niemieckim Instytucie Dermatest.

W ofercie sieci Lidl Polska w linii Lupilu Premium znajdziemy pieluchy w rozmiarach 1-6 oraz pantsy w rozmiarach 4-6.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

Dlaczego warto wybrać oddychające pieluszki? 
Skóra niemowląt jest bardzo delikatna i aż 2 razy cieńsza od powierzchni ciała dorosłego człowieka. Według dermatolog Aleksandry Malewskiej jedna z głównych przyczyn, która powoduje dyskomfort u noworodków to nieprzewiewny materiał, z którego wykonana jest pielucha. Sprawia on, że przy skórze jest ciepło i wilgotno, co sprzyja namnażaniu się mikroorganizmów. Wilgotna skóra jest bardziej podatna na odparzenia1. Warto więc wybierać mądrze i sięgnąć po pieluchy z przewiewnego materiału, który pozwala pupie oddychać. 

Tylko dziś, w piątek, 21 lipca, pieluszki Lupilu Premium zostaną objęte akcją promocyjną „1 + 1 gratis” – kupując dwa takie same opakowania pieluszek, zapłacimy tylko jak za jedno (limit 2 opakowania na paragon)! Szczegóły promocji są dostępne w gazetce.

1 Odparzenia pieluszkowe: wszystko, co musisz o nich wiedzieć! | drmax.pl

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.

Źródło:

Lidl Polska