Odbieraj codziennie nowe kupony w świątecznym kalendarzu Lidl Plus!

Czas rozpocząć odliczanie dni do Świąt! Na grudzień sieć Lidl Polska zaplanowała coś wyjątkowego: kalendarz świąteczny pełen super promocji. Każdego dnia, od 1 do 24 grudnia, klienci mają szansę odkrywać nowe kupony w aplikacji Lidl Plus i… kupować wybrane produkty taniej. Warto śledzić je na bieżąco, bo każda promocja będzie obowiązywała tylko przez jeden dzień!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Od 1 grudnia, w ramach lidlowego kalendarza świątecznego, w aplikacji Lidl Plus codziennie będzie się pojawiał nowy kupon niespodzianka – ważny do końca dni1. Procedura jest prosta i dobrze znana użytkownikom aplikacji: kupon wystarczy aktywować, znaleźć przeceniony produkt w  sklepie i zeskanować przy kasie cyfrową kartę Lidl Plus. O kuponie obowiązującym danego dnia w ramach akcji „Świąteczne odliczanie z aplikacją Lidl Plus” będzie informował (tekturowy) Mikołaj, który stanie przed wejściem do każdego sklepu.

Z  dodatkowymi 24 kuponami zakupy staną się jeszcze łatwiejsze i… tańsze. Każdy użytkownik aplikacji będzie mógł skorzystać z  wyjątkowej okazji, aby zaopatrzyć się w  produkty na świąteczny stół, prezenty i nie tylko.

Akcja „Świąteczne odliczanie z aplikacją Lidl Plus” obowiązuje w dniach od 1 grudnia do 24 grudnia. Więcej informacji znajduje się na stronie lidl.pl.

1 Wybrane kupony mogą być ważne dłużej.
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska