Od kultowej zabawki do gwiazdy świata pop kultury. BABY Born wkracza na ekrany!

Kultowe lalki BABY Born królują na rynku zabawek od 1995 roku. Przetrwały próbę czasu, zmiany trendów i zwyczajów, zdobywając wyjątkowe miejsce w świecie dziecięcej rozrywki. Od momentu swojego debiutu utrzymują niezmienną popularność i miejsce w sercach najmłodszych. Dla kolejnych pokoleń pozostają nieodłącznym elementem wspomnień z dzieciństwa oraz symbolem radości z zabawy. Idąc z duchem czasu BABY Born wkracza na ekrany, by towarzyszyć swoim miłośnikom podczas kreskówkowych seansów. Od 13 maja serial animowany BABY born®, który powstał we współpracy Zapf Creation i MGA Entertainment, zagości na MiniMini+.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
MGA_Baby_Born_wkracza_na_ekrany

Sekret sukcesu

Od ubierania, przez karmienie, do opieki i zabawy. Lalki BABY Born oferują nieograniczone możliwości interakcji, inspirując do rozwijania wyobraźni i empatii. Ich wszechstronność i jakość sprawiają, że są one niezastąpionym towarzyszem zabaw dla dzieci w każdym wieku. Lalki BABY Born zdobyły popularność, przede wszystkim, dzięki swojemu realizmowi. Od lat zachęcają dzieci do nauki dbania o maluszka, co wspomaga ich rozwój, umiejętności opiekuńcze i uczy właściwych wzorców zachowań. Z biegiem lat asortyment BABY Born został wzbogacony o liczne akcesoria, jak ubranka czy akcesoria domowe, co gwarantuje niezliczone godziny kreatywnej zabawy.

Ze sklepowych półek na ekrany

Czy kultowa marka mogła zrobić coś jeszcze dla swoich fanów? Tak! Odpowiedzią na potrzeby najmłodszych miłośników BABY Born jest animowany serial, dzięki którym marka stanie się im jeszcze bliższa. Widzowie zostają zaproszeni do uczestnictwa w życiu BABY born Emmy, pluszowego misia Teddy’ego, kaczki Berty i przyjaciół. Krótkie historie, pełne życiowych historii, angażują widzów w każdym wieku, gwarantując rozrywkę całej rodzinie.

———

———

Wierzymy, że wejście na ekrany kultowej BABY Born to milowy krok w historii marki, dający szansę na budowanie jeszcze silniejszych relacji z konsumentami. Jest to także dowód na to, jak długą drogę przebyła, zajmując stałe miejsce w świecie pop kultury. Jesteśmy pełni radości, mogąc jeszcze raz zaskoczyć naszych miłośników i podarować im zaproszenie do świata przygód BABY Born, które nie tylko bawią, lecz także edukują i inspirują – mówi Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland.

Przygody BABY born®

Serial krótkometrażowy BABY born to pięciominutowe odcinki, pełne życiowych historii i przygód dziewczynki Emmy. Twórcy skupili się na tym, by zapewnić widzom edukującą formę rozrywki. Główna bohaterka przemierza świat razem z misiem Teddy’m i przyjaciółmi. Wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, które pokonują dzięki zespołowemu działaniu, poznawaniu własnych emocji i nieszablonowemu myśleniu. Na potrzeby serialu została stworzona kolekcja 19 oryginalnych piosenek, które w rytmiczny sposób zapraszają do aktywności. Więc z odbiorcami buduje także fakt, że w serialu pojawiają się lalki i akcesoria, które są lub będą dostępne w sprzedaży, jak te, odzwierciedlające główne postacie, miś Teddy, rowerki, ubranka czy akcesoria domowe. Pozwoli to fanom serialu na odtworzenie ulubionych przygód Emmy w domowym zaciszu!

Pierwszy odcinek na MiniMini+ pojawi się już 13 maja, serial będzie emitowany codziennie. Przygody BABY born można śledzić także na YouTube, na kanale @BABYbornPoPolsku.

MGA
MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma z siedzibą w Los Angeles i biurami na całym świecie tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Bratz®, Miniverse™ MGA, Fluffie Stuffiez™, Na! Na! Na! Surprise™, Micro Games of America™, Baby born® Surprise and Zapf Creation®. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.mgae.com oraz w social mediach: LinkedIn, Twitter i Facebook. 
mga logo

Źródło:

MGA