Nowości od HARIBO!

HARIBO wprowadza do oferty nowości, które doskonale wpisują się w aktualne trendy i preferencje konsumentów. Smak radości teraz dostępny jest w jeszcze bardziej różnorodnych wariantach. Poznaj je wszystkie i daj się zaskoczyć nowym smakom i kształtom żelek HARIBO!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

HARIBO Favoritos Classic to wyjątkowy mix owocowych żelek, wśród których pojawiły się smaki i kształty niedostępne wcześniej na polskim rynku. Obok ulubionych Złotych Misiów i buteleczek Happy Cola, znajdziecie słodkie serduszka, soczyste truskawki czy chrupiące jagody. To prawdziwa eksplozja smaków w jednej paczce!

Favoritos Classic 150 g

HARIBO Favoritos Original to kompozycja żelek o miękkiej, puszystej konsystencji z dodatkiem soku i delikatnej cukrowej posypki. To paczka pełna oryginalnych smaków i kształtów: pysznych brzoskwinek, bananów czy truskawek. Doskonałe dla najmłodszych wielbicieli żelek!

Pasta Basta to odpowiedź HARIBO na dużą popularność wariantów kwaśnych wśród fanów żelek. Pasta Basta mają kształt podłużnych pasków w kwaśnej posypce, a do tego wegański skład. Musujące smaki coli, wiśni, maliny i egzotycznych owoców zaskoczą Cię na dłużej!

Tego jeszcze nie było! HARIBO Fresas con nata to pyszne połączenie smaku truskawki z delikatną bitą śmietaną! Są niezwykle miękkie i puszyste. Idealne dla poszukiwaczy nowych smaków. Odkryj je już dziś!

Fresas con nata 150 g

Źródło:

HARIBO