Nowości od Fisher-Price na sezon jesień-zima 2023 –radosna zabawa, rozwój i wczesna edukacja Twojego malucha.

Po wakacyjnym szaleństwie i letnich wyprawach przyszedł czas na nowe przygody w domowym zaciszu, przedszkolu lub żłobku. Fisher-Price prezentuje swoje najnowsze zabawki na sezon jesień-zima 2023. Każda z nich została starannie zaprojektowana, by wspierać rodzica na różnych etapach rozwoju dziecka: od pierwszych tygodni życia po największe przedszkolne wyzwania. Warto poznać zabawki, które zamienią długie, jesienne dni w podróże pełne rozwojowych przygód. To będą hity, za które Wasze dzieci Wam podziękują.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
zabawki Fisher-Price

Pierwsze wyzwania dla ciekawskich świata

Muzyczny Pingwinek Kiwaczek (nr. Kat. HNC10) to uroczy przyjaciel, który od pierwszych dnia życia towarzyszy maluchowi w poznawaniu świata. Wystarczy lekki dotyk dziecka, a Muzyczny Pingwinek Kiwaczek odwdzięczy się muzyką i machaniem skrzydełek. Czarno-białe wzory, które zdobią zabawkę, to nie tylko wyrazisty kontrast, ale również sposób na wyostrzanie wzroku dziecka. Dodatkowo mięciutki materiał, szeleszczące stópki i wesoła muzyka wspomagają rozwój zmysłów dotyku i słuchu niemowlaka. Leżenie na brzuszku staje się świetną zabawą, gdy maluch dosięga pluszaka, przyciągając go rączką. To nie tylko doskonały sposób na rozwijanie koordynacji ruchowej, ale również okazja do zrozumienia ciągu przyczynowo-skutkowego. Dziecko uczy się, że jego ruchy wywołują reakcję zabawki, a to jedno z pierwszych odkryć dotyczących funkcjonowania świata.

Gdy maluszek rośnie, Muzyczny Pingwinek Kiwaczek „rośnie” wraz z nim. Jego kiwająca się podstawa zachęca dziecko do siadania i eksplorowania nowych możliwości. Teraz zabawa nabiera nowego wymiaru. Pingwinek nie tylko reaguje na dotyk, lecz także oferuje dwa tryby odtwarzania muzyki, wypełniając przestrzeń dźwiękami pełnymi uroku i radości. Mięciutki, pluszowy Muzyczny Pingwinek Kiwaczek to doskonały towarzysz pierwszych odkryć Twojego dziecka: od leżenia na brzuszku po siedzenie i pierwsze kroki. Wspólnie zachęcicie małego odkrywcę do poznawania świata pełnego radości i śmiechu
 
· Pluszowy pingwinek reaguje na dotyk maluszka muzyką i machaniem skrzydełkami.
· 2 tryby odtwarzania muzyki z 10 minutami muzyki i dźwięków.
· „Rośnie” razem z dzieckiem od zabawy na brzuszku po zabawę na siedząco.
· Kontrastowe kolory pomagają wyostrzać wzrok dziecka, a różnorodne mięciutkie, szeleszczące materiały angażują zmysły dotyku i słuchu.
· Wprowadza zasadę przyczyny i skutku, jednocześnie zachęcając dzieci do zabawy sensorycznej
Muzyczny Pingwinek Kiwaczek
Fot. Fisher-Price

Pierwsza planszówka dla Twojego malucha

„Ucz się i śmiej!” Pierwsza gra 123 Fisher-Price (nr. Kat. HRB72) wygląda jak klasyczna planszówka, ale kryje w sobie wiele wspaniałych funkcji. Za sprawą wesołych światełek, muzyki i aktywacji, Twoje dziecko będzie miało okazję do radosnej zabawy oraz nauki jednocześnie. Interaktywna plansza, wypełniona funkcjami takimi jak przesuwanie, przekręcanie, przełączanie, obracanie i naciskanie, stanie się doskonałym zajęciem dla małych rączek. Maluch będzie nie tylko bawił się, ale także uczył, odkrywał związki przyczynowo-skutkowe oraz rozwijał zdolności poznawcze.

Zabawka została wyposażona w trzy „Poziomy nauki” dostosowane do rosnącej ciekawości dziecka:
· Poziom 1 – Odkrywanie: Gdy maluch bawi się kolejnymi elementami na planszy, aktywuje dźwięki, wypowiedzi, a także piosenki wprowadzające literki i liczenie.
· Poziom 2 – Zachęcanie: Starsze dziecko poznaje radość z gry planszowej, gdy urocze wypowiedzi zachęcają do aktywnej zabawy i szukania elementów.
· Poziom 3 – Naśladowanie: Radosne dźwięki, muzyka i wypowiedzi Szczeniaczka zachęcają do rozwoju umiejętności naśladowczych.
Na planszy znajdują się również trzy „pionki”, które zachęcają maluszka do zabawy w sortowanie kształtów i naśladowanie – to wspaniała okazja do rozwijania motoryki małej. Wiek żłobkowo-przedszkolny to kluczowy okres w rozwoju dziecka, a Gra 123 od Fisher-Price to idealny pomocnik, które angażuje, bawi i uczy jednocześnie. Każdy rodzic, czy opiekun w żłobku lub przedszkolu może być pewien, że Pierwsza gra 123 stanie się cennym wsparciem w rozwijaniu umiejętności maluchów.
Pierwsza gra 123 Fisher-Price
Fot. Fisher-Price

Pierwsze pląsy i muzyczne wygibasy dla małych DJów

Fisher-Price Taneczna Gwiazda Dj Zabawka Interaktywna nr. Kat. HRD21

Do pokochanego przez maluchy Dja, który stał się viralowym hitem wśród rodziców dołącza koleżanka – Taneczna Gwiazda Dj. Gdy dziecko naciska przyciski, interaktywna Taneczna Gwiazda „ożywa” dzięki kolorowym światełkom i ponad 75 dźwiękowym aktywacjom, na które składają się odgłosy, melodie, piosenki i wypowiedzi. To one wprowadzają malucha w świat literek, liczenia, kolorów i nie tylko. Taneczna Gwiazda jest wyposażona w technologię Poziomy Nauki, dzięki której można dostosować zabawkę do etapu rozwoju dziecka:

· Poziom 1 – Odkrywanie (od 9 miesiąca życia): Podczas zabawy na siedząco dziecko słucha wesołych piosenek i wypowiedzi wprowadzających literki i kolory.
· Poziom 2 – Zachęcanie (od 12 miesiąca życia): Piosenki o literkach i liczeniu oraz radosne wypowiedzi zachęcają malucha do ruszania się.
· Poziom 3 – Naśladowanie (od 18 miesiąca życia): Dzieci mogą tańczyć i śpiewać, zachęcane kreatywnymi piosenkami i wypowiedziami.
Taneczna Gwiazda DJ od Fisher-Price to interaktywna przyjaciółka Twojego dziecka. Ta muzyczna zabawka ma specjalną miękką sprężynę – wesoło podskakuje, zapraszając szkraby do tańca, skakania i bujania się w rytm muzyki. To dla malucha idealna nauka kontroli swojego ciała, balansu i rytmizacji, które są niezbędne w nauce chodzenia. Co więcej, dzięki możliwości nagrywania i odtwarzania, Twoje dziecko może stać się małym artystą, tworząc własne krótkie piosenki. Kreujcie razem wyjątkowe momenty pełne tańca, ruchu, muzyki i nauki.
Fisher-Price Taneczna Gwiazda Dj Zabawka Interaktywna nr. Kat. HRD21
Fot. Fisher-Price
Fisher-Price Muzyczny Stolik DJ-a (nr. kat HRB65)
Nie szukaj dłużej – oto zabawka, która sprawi, że rozwijanie umiejętności Twojego dziecka stanie się pełne radości i fascynującej zabawy! Fisher-Price „Ucz się i śmiej!” Muzyczny Stolik DJ-a to prawdziwa uczta edukacji i rozrywki dla maluchów od 6. miesiąca życia.
 
Dlaczego warto postawić na ten wyjątkowy Muzyczny stolik Dja?
· posiada 3 tryby gry na pianinie i 12 funkcjami ćwiczących zręczność malucha.
· Znajdziesz tu ponad 100 dźwiękowych aktywacji: melodie, piosenki, dźwięki i wypowiedzi edukacyjne! Naciskaj klawisze pianinka, obracaj podświetlaną płytę Szczeniaczka lub naciskaj podświetlaną klawiaturę z cyferkami.
· 3 Poziomy Nauki wprowadzają kolory, kształty, cyferki i liczenie, przeciwieństwa, literki i pierwsze słowa – a to wszystko po polsku, w najlepszej jakości dźwięku!
· Funkcja Nagrywanie i odtwarzanie: nagraj wesołą wiadomość, a DJ zremiksuje ją, tworząc oryginalną piosenkę.
· Pomaga w rozwijaniu zręczności, równowagi i koordynacji, a także wprowadza zasadę przyczyny i skutku – idealny prezent dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 3 lat.

Z Muzycznym Stolikiem DJ-a odkryjesz nieskończone możliwości zabawy dla Twojego maluszka. Dzięki możliwości odłączenia nóg, stolik staje się idealną zabawką podłogową dla siedzących dzieci, rozwijając ich zmysły i zręczność. Gdy Twoje dziecko staje się pewniejsze na nogach, stolik będzie wsparciem dla równowagi i koordynacji. Natomiast chodzące już maluchy będą zachwycone interaktywnymi dźwiękami i światełkami. Zaproś swojego małego DJa do tworzenia własnycej muzyki i piosenek.
Fisher-Price Muzyczny Stolik DJ-a
Fot. Fisher-Price

Zabawa to kluczowy element w procesie rozwoju dzieci, dlatego nowe zabawki Fisher-Price na sezon jesienno-zimowy zostały starannie zaprojektowane, aby wspierać radosny rozwój naszych maluchów. Wykorzystajmy odpowiednio jesienno-zimowy czas tak, aby nasze dzieci już od pierwszych dni życia mogły się cieszyć bezpieczną i mądrą zabawą każdego dnia. Wszystkie nowości Fisher-Price są dostępne w sklepach Smyk.

Źródło:

Fisher-Price