Nowość w ofercie Nu Skin. Odkryj ageLOC® LumiSpa Blemish Serum

Nasza skóra miewa lepsze i gorsze chwile, chociaż każdy z nas chciałby, aby te ostatnie pojawiały się najrzadziej. Czy to możliwe? Zdecydowanie. Pod warunkiem, że sięgniemy po produkt o wielokierunkowym działaniu, który oczyszcza pory, wygładzi skórę i pomoże ochronić ją przed wypryskami. Taki jak nowe serum od Nu Skin®. ageLOC® LumiSpa Blemish Serum uzupełni codzienną pielęgnację, pomoże zredukować niedoskonałości i sprawi, że skóra będzie wyglądać promienniej, a przez to także młodziej.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
ageLOC-LumiSpa-BlemishSerum-ingredients1

ageLOC® LumiSpa Blemish Serum
Nieodpowiednia dieta, stresujący tryb życia, brak odpowiedniej ilości snu oraz czynniki środowiskowe to główne przyczyny powstawania niedoskonałości. Nierównomierna struktura skóry, zatkane pory i wypryski to tylko niektóre z nich. Dlatego marka Nu Skin® wprowadza do swojej oferty nowość – ageLOC® LumiSpa Blemish Serum o wielokierunkowym działaniu, który redukuje niedoskonałości i zapewnia skórze młody wygląd.

Delikatna formuła serum skutecznie oczyszcza pory oraz pomaga w walce z wypryskami i zaskórnikami. W jego składzie znajdziemy też mnóstwo dobroczynnych składników: kwas salicylowy, który wspiera proces złuszczania i odnowy skóry oraz poprawia jej gładkość; srebro, które pomaga oczyszczać pory oraz zapobiega pojawianiu się kolejnych wyprysków; pochodną kwasu azelainowego (Potassium Citrifolia Extract) oraz wyciąg z noni (Morinda Citrifolia Extract), które skutecznie redukują sebum, koją i łagodzą oraz równoważą wygląd skóry. Dzięki opatentowanej mieszance składników ageLOC® LumiSpa Blemish Serum zwalcza widoczne oznaki starzenia i pomaga zachować młody i promienny wygląd.

ageLOC® LumiSpa iO – sięgnij po dodatkowe wsparcie
Działanie serum można dodatkowo wzmocnić! Wszystko za sprawą inteligentnej pielęgnacji, którą zapewnia ageLOC® LumiSpa iO – czyli inteligentne urządzenie do oczyszczania twarzy. Dlaczego? Bowiem odpowiednio oczyszczona skóra lepiej wchłania zawarte w serum składniki. Dzięki regularnemu stosowaniu urządzenia z preparatem oczyszczającym ageLOC® Activating Cleanser Blemish Prone Skin możemy jeszcze szybciej spodziewać się efektów w postaci gładkiej, promiennej i pozbawionej niedoskonałości cery. Ponadto, system ageLOC® LumiSpa iO wykorzystuje technologię Bluetooth, dzięki której może łączyć się z aplikacją Nu Skin® Vera w naszym telefonie. Ta nowa technologia otwiera szerokie spektrum możliwości i doświadczeń oraz pozwala na opracowanie swojego rytuału pielęgnacyjnego w pełni odpowiadającego potrzebom skóry. Wszystko za sprawą inteligentnego coachingu i czujnikom zainstalowanym w urządzeniu, które informują o zbyt dużej sile nacisku i szybkości wykonywanych przez nie ruchach. Aplikacja Vera pozwala też śledzić postępy pielęgnacji skóry dzięki funkcji Selfie timeline (Osi Czasu Selfie) oraz przypomina o konieczności wymiany głowicy.

Nowość od Nu Skin® – ageLOC® LumiSpa Blemish Serum, dostępne jest w sprzedaży od 22 kwietnia 2023 roku u autoryzowanych dystrybutorów.

Cena produktu:

ageLOC® LumiSpa Blemish Serum – PLN 223,00

ageLOC® LumiSpa iO Full Routine do skóry skłonnej do niedoskonałości – PLN 1741,82

Fot. Nu Skin®
Nu Skin®
Nu Skin®
Nu Skin Enterprises, Inc. (NYSE: NUS) to globalna firma z branży pielęgnacji urody i wellness, której wyjątkowość wynika z dynamicznej platformy możliwości biznesowych, jakie oferujemy naszym partnerom. Nasza firma pomaga klientom cieszyć się wspaniałym wyglądem i samopoczuciem oraz prowadzić jak najlepszy tryb życia dzięki oferowanym produktom, które łączą w sobie to co najlepsze w nauce, naturze i technologii. Doświadczenie Nu Skin, które zebraliśmy w drodze prowadzonych od ponad 35 lat badań naukowych, pozwoliło nam na opracowanie innowacyjnych produktów, w tym linii kosmetyków Nu Skin® do pielęgnacji osobistej, produktów żywieniowych Pharmanex® oraz linii przeciwstarzeniowej ageLOC® obejmującej uhonorowane licznymi nagrodami urządzenia do pielęgnacji urody. Firma Nu Skin prowadzi działalności w niemal 50 krajach całego świata – w Amerykach, Afryce, Azji, Europie oraz w regionie Pacyfiku. Rhyz Inc. to strategiczna gałąź inwestycyjna naszej firmy, która skupia wybrane rozwiązania technologiczne i zakłady pr

Źródło:

Nu Skin®