Nowość – silikonowe śliniaki LOVI

Rozpoczynasz odkrywanie świątecznego, kulinarnego świata razem z Twoim maluchem? A może szukasz pięknego, a zarazem praktycznego prezentu na święta dla dziecka? Śliniak silikonowy z kieszonką LOVI idealnie sprawdzi jako świąteczny prezent, który ochroni przed zabrudzeniami podczas nauki samodzielnego jedzenia, a równocześnie będzie uroczo wyglądał.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
śliniak z kieszonką

Zestawienie bezpiecznego silikonu, wygodnego kształtu i praktycznej kieszeni sprawia, że śliniak LOVI to wyjątkowy upominek dla rodziców, którzy chcą wprowadzić radość i bezpieczeństwo podczas wspólnych świątecznych posiłków. Ze śliniakiem LOVI masz pewność, że ochroni ono odświętne ubranko, a zarazem uczyni proces nauki jedzenia łatwiejszym i bardziej komfortowym zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica.

Fot. LOVI
Fot. LOVI
Fot. LOVI

Miękki, lekki silikon i ergonomiczny kształt gwarantują swobodę ruchów, umożliwiając maluchowi odkrywanie smaków bez zbędnych utrudnień, a twarda i głęboka kieszeń skutecznie zatrzymuje wszelkie resztki jedzenia, chroniąc ubranka przed niepożądanymi plamami. Śliniak został wykonany z bezpiecznego silikonu o zróżnicowanej grubości i twardości – kieszonka u samego dołu jest pogrubiona, a miejsce zapięcia solidne, natomiast cała reszta jest niezwykle delikatna oraz przyjazna dla skóry dzieci. Śliniak nie posiada zakamarków, dzięki czemu prosto się go czyści – ręcznie czy w zmywarce, a dodatkowo jest niezwykle łatwy w przechowywaniu!

Śliniaki LOVI są dostępne trzech modnych kolorach, które harmonijnie połączysz z innymi naszymi produktami do rozszerzania diety, takimi jak miseczki, talerzyki czy łyżeczki. Stwórz piękny, praktyczny zestaw, który idealnie sprawdzi za równo na co dzień, jak i przy świątecznym stole, stając się uroczą częścią odświętnej zastawy i czyniąc wspólne chwile jeszcze bardziej wyjątkowymi!

https://lovi.pl/produkty/rozszerzanie-diety/Sliniaki%20silikonowe

Cena: 39,50 zł

Źródło:

LOVI