Nowość: MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing

PIELĘGNACJA PRZECIWSTARZENIOWA POWINNA BYĆ WIELOKIERUNKOWA. BO WRAZ Z UPŁYWEM CZASU JEJ POTRZEBY SĄ CORAZ WIĘKSZE. KREM MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR NOURISHING REWITALIZUJE, REGENERUJE, WZMACNIA SKÓRĘ, DZIAŁA ANTYOKSYDACYJNIE, NAWILŻA I POPRAWIA ELASTYCZNOŚĆ I DZIAŁANIE ZŁUSZCZAJĄCE.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Nowość: MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing

Z upływem czasu proces naturalnej odnowy komórkowej skóry ulega spowolnieniu, co prowadzi do nagromadzenia martwych komórek. W rezultacie skóra staje się sucha i szorstka, pojawiają się nowe zmarszczki. Co więcej: spada też ilość kwasu hialuronowego, a włókna kolagenu i elastyny ulegają degradacji. To powoduje powstawanie zmarszczek i utratę jędrności. Nowy krem MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing odpowiada na wszystkie potrzeby skóry dojrzałej.

Z każdym rokiem nasza skóra ma większe potrzeby, a zmarszczki nie są jedynym wyzwaniem pielęgnacyjnym. Mediderma stworzyła MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing, który odżywia skórę, wzmacnia jej funkcje ochronne, ma w swoim składzie składniki o działaniu przeciwutleniającym i delikatnie złuszczającym” – Elżbieta Skalska, Global Business Director Mediderma.

MEDIDERMA SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing

Cena rekomendowana: 330 zł/50 ml

Przeciwstarzeniowy krem o silnym działaniu rewitalizującym, regenerującym i wzmacniającym skórę. Koktajl aminokwasów oraz wyciągi roślinne intensywnie zmiękczają i odżywiają skórę, poprawiając jej nawilżenie i elastyczność. Kwiat szarotki alpejskiej wraz z ekstraktem z nostrzyka wzmacniają działanie przeciwutleniające na skórę. Kwas glikolowy ma działanie złuszczające warstwę rogową skóry, poprawiając przenikanie składników aktywnych.

W Mediderma wiemy, że pielęgnacja powinna być wszechstronna i odpowiadać na zróżnicowane potrzeby skóry. Bo oprócz tego, że z wiekiem pojawiają się nowe zmarszczki, to nie są one jedynym jej problemem. W swoich formułach stawiamy na sprawdzone składniki aktywne. W nowym kremie SENS-AGE MD AMC-ACTIVATOR Nourishing znajdziemy m.in. koktajl aminokwasów, wyciągi roślinne, ekstrakt z nostrzyka i kwas glikolowy. Taka kompozycja wspiera prawidłowe funkcjonowanie skóry i sprawia, że odzyskuje ona młody wygląd” Anna Kwaśnik, Head of Marketing Mediderma.

Mediderma
Mediderma należy do firmy Sesderma, która specjalizuje się w kosmetykach wykorzystujących najnowsze technologie z dziedziny dermatologii oraz genokosmetyki. Firma powstała w 1989 roku, a jej głównym twórcą jest dr Gabriel Serrano. Jako pierwsza wprowadziła preparaty oparte na nanotechnologii, które okazały się przełomem w dziedzinie rozwiązywania problemów skórnych. Nie tylko pozwalają substancjom odżywczym dotrzeć w głąb skóry, ale również przynoszą długotrwałe i zadowalające efekty. W preparatach mają również zastosowanie peptydy mimetyczne, czynniki wzrostu oraz komórki macierzyste.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR