Nowe zestawy 1+1 Sesderma

CODZIENNA PIELĘGNACJA POWINNA ODPOWIADAĆ WSZYSTKIM POTRZEBOM NASZEJ SKÓRY. A TA CZĘSTO POTRZEBUJE DZIAŁANIA WIELOTOROWEGO. SESDERMA WPROWADZA DWA NOWE ZESTAWY 1 + 1, KTÓRE STANOWIĄ KOMPLEMENTARNĄ PIELĘGNACJĘ SKÓRY NA MIARĘ JEJ POTRZEB. W CENIE JEDNEGO PRODUKTU OTRZYMUJEMY DWA PEŁNOWYMIAROWE DERMOKOSMETYKI.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
NOWE ZESTAWY 1+1 SESDERMA

Skóra naczyniowa oraz z tendencją do trądziku różowatego może jednocześnie wymagać rozświetlenia i wygładzenia. W przypadku skóry dojrzałej ważne jest niwelowanie oznak starzenia i likwidowanie jego źródła. SESDERMA proponuje dwa nowe zestawy 1 + 1, w których jeden produkt synergicznie wspomaga działanie drugiego maksymalizując efekty.

Ułożenie skutecznego programu pielęgnacyjnego może być wyzwaniem. Gdy sami próbujemy go stworzyć, zdarza się, że nieumiejętnie dobieramy produkty, a sam efekt końcowy nas nie zadawala. By to ułatwić, Sesderma systematycznie wprowadza nowe zestawy 1 + 1, które precyzyjnie odpowiadają potrzebom i wymaganiom różnych rodzajów skóry” – Elżbieta Skalska, Global Business Director Sesderma.

SESDERMA ZESTAW 1 + 1 C-VIT Serum liposomowe 30 ml + AZELAC Krem nawilżający 50 ml

Dodaj blasku swojej skórze

Cena rekomendowana: 217 zł

C-VIT przeznaczony jest dla skóry wymagającej intensywnego działania rozświetlającego, odmładzającego i uszczelniającego naczynia krwionośne. Serum liposomowe C-VIT zawiera najbardziej stabilną postać witaminy C, która dzięki zastosowaniu nanotechnologii dociera do głębokich warstw skóry. Serum C-VIT doda twojej skórze blasku, wyrówna jej koloryt i zredukuje zmarszczki. Włącz do codziennej pielęgnacji C-VIT, a dzień po dniu twoja skóra będzie coraz bardziej rozświetlona, gładka i nawilżona.

Azelac to pielęgnacja skóry naczynkowej i trądzikowej, z objawami trądziku różowatego. Krem nawilżający Azelac dedykowany jest skórze wrażliwej z problemami naczyniowymi (tzw. „naczynkowej”), rumieniowymi i trądzikiem różowatym oraz zwyczajnym. Główną substancją aktywną w kremie jest kwas azelainowy. Systematyczne stosowanie kremu Azelac reguluje wydzielanie sebum, eliminuje niedoskonałości i zaskórniki, redukuje przebarwienia, ujednolica koloryt skóry oraz łagodzi rumień.

SESDERMA ZESTAW 1 + 1 C-VIT Serum liposomowe 30 ml + AZELAC Krem nawilżający 50 ml

SESDERMA ZESTAW 1 + 1 SESGEN 32 Krem odżywczy aktywujący komórki 50 ml + Krem kontur oczu 15 ml

SESDERMA ZESTAW 1 + 1 SESGEN 32 Krem odżywczy aktywujący komórki 50 ml + Krem kontur oczu 15 ml

Przywróć młodość swojej skórze

Cena rekomendowana: 229 zł

SESGEN 32 TO KURACJA PRZECIWSTARZENIOWA, KTÓRA NIWELUJE NIE TYLKO WIDOCZNE OBJAWY STARZENIA SIĘ, ALE RÓWNIEŻ ŹRÓDŁO PROBLEMU.

Krem SESGEN 32 daje efekt doskonałego odżywienia, nawilżenia i wygładzenia struktury skóry. Posiada bardzo dobrą skuteczność dzięki temu, że wpływa na procesy odpowiedzialne za starzenie się skóry. Znajduje oznaki starzenia w DNA i stymuluje geny do procesów naprawczych. Znacznie przedłuża żywotność komórek, a także regeneruje te uszkodzone. Systematyczne stosowanie kremu SESGEN 32 sprawia, że skóra staje się wyraźnie odmłodzona, oznaki zmęczenia znikają, zmarszczki są wygładzone. Doskonale wyrównuje teksturę i koloryt cery. Idealny także dla skóry wrażliwej.

SESGEN 32 Kontur oczu to produkt stworzony z wykorzystaniem nanotechnologii i innowacyjnych składników, który przywraca młody i jędrny wygląd skórze wokół oczu. Najważniejszym składnikiem SESGEN 32 jest teprenon, który spowalnia starzenie się komórek, wydłużając ich życie. SESGEN 32 stymuluje mikrokrążenie, co w efekcie prowadzi do zredukowania nieestetycznych cieni pod oczami. Zawarty w SESGEN 32 naturalny czynnik liftingujący DMAE zapobiega wiotczeniu skóry oraz zjawisku tzw. opadającej powieki. Masło shea, kwas hialuronowy i olej arganowy dodatkowo nawilżają oraz odżywiają skórę tych delikatnych okolic.

Nasz pomysł na tworzenie duetów pielęgnacyjnych spotyka się z dużym zainteresowaniem i przynosi wiele korzyści Klientom. Po pierwsze daje gotowy program pielęgnacyjny dedykowany naszej skórze, a po drugie jest świetną okazją, ponieważ w cenie jednego produktu otrzymujemy dwa dermokosmetyki idealnie dopasowane do naszej cery”  Anna Kwaśnik, Head of Marketing.

Produkty Sesderma dostępne są:

– w aptekach specjalizujących się w ofercie dermokosmetycznej

– w wybranych sklepach e-commerce

– w wybranych marketplace

Sesderma
Sesderma to renomowane hiszpańskie laboratorium dermatologiczne z 30-letnim doświadczeniem. Założone przez doktora Gabriela Serrano, koncentruje swoje wysiłki i zaangażowanie na badaniach, rozwoju i produkcji produktów dermokosmetycznych, z wysokim poziomem specjalizacji w zakresie badań i rozwoju oraz nanotechnologii . Produkty Sesderma są obecnie dystrybuowane za pośrednictwem aptek, dermatologów, lekarzy medycyny estetycznej i ginekologów na całym świecie, docierając do ponad 80 krajów.
Sesderma logo

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR