Niezwykła promocja w Lidlu! Kupujesz masło, odbierasz 100% zwrotu jego wartości

Masło – dla większości Polaków jest niezwykle ważnym produktem, stanowiącym podstawę koszyka zakupowego. Służy nie tylko do kanapek, ale podnosi ono walory smakowe wielu potraw, również wypieków. W tygodniu od 1 do 5 sierpnia będzie posiadacze aplikacji „Lidl Plus” będą mogli kupić je w specjalnej promocji, w której otrzymają 100% zwrotu jego wartości w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Fot. Lidl Polska

Lidl Polska chroni polskie rodziny przed inflacją. W związku z wprowadzeniem niższej stawki podatku VAT od 01.02.2022 r., sieć obniżyła już ceny ponad 3 tys. produktów, a od początku roku – z kuponami w aplikacji „Lidl Plus” – taniej dostępnych było ponad 2 tys. produktów.

Z myślą o rodzinach wielodzietnych, sieć podpisała ponownie umowę z Ministerstwem Pracy, Rodziny i Polityki Społecznej, tym samym przedłużając współpracę ze Związkiem Dużych Rodzin „Trzy Plus”, organizatorem Programu Karty Dużej Rodziny, na kolejny, już szósty rok. Dzięki temu posiadacze karty będą mogli dalej korzystać z rabatu 10% na zakupy w Lidl oraz dodatkowych, stałych promocji na 7 grup asortymentowych dostępnych w sieci.

Ulubione produkty w lidlowych cenach
W dniach od poniedziałku 1 sierpnia do piątku 5 sierpnia posiadacze aplikacji „Lidl Plus“ będą mogli skorzystać m.in. ze specjalnej promocji na masło PILOS – marki własnej sieci.

We wskazanym terminie klienci, którzy kupując masło, zeskanują aplikację, otrzymają 100% zwrotu ceny w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy (za min. 10 zł*).

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w aplikacji Lidl Plus.

*z wyłączeniem napojów alkoholowych (w tym piwa), wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych oraz preparatów do początkowego żywienia niemowląt.

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska