Netto świętuje 28. urodziny. Z tej okazji sieć wprowadza duże promocje i oferuje rok darmowych zakupów!

Od pierwszego sklepu otworzonego w Szczecinie w 1995 roku po ponad 660 placówek rozsianych w całym kraju. Netto Polska obchodzi swoje 28. urodziny! Z tej okazji sieć sklepów przygotowała wyjątkowo atrakcyjne oferty na produkty z różnych kategorii. Co więcej, klienci dyskontu mogą wziąć udział w urodzinowym konkursie, w którym do wygrania są bony na roczne zakupy w sklepach Netto! Urodzinowe oferty obowiązują od 2 do 15 października.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
netto urodziny

Z okazji urodzin, klienci sklepów Netto będą mogli skorzystać z szeregu urodzinowych ofert. Oprócz tradycyjnych obniżek cen sieć rozdaje także wybrane produkty za darmo w ramach akcji od 1+1 gratis aż do 6+6 gratis. Dodatkowo Netto z okazji 28. urodzin wypuszcza do sprzedaży okolicznościowe Donuty Netto z żółto-czarną polewą w cenie 2,99 zł za 1 sztukę w promocji 1+1 gratis.

Zrób zdjęcie, opublikuj je i wygraj rok darmowych zakupów

W ramach urodzinowego konkursu Netto na trzech szczęśliwców czekać będzie rok darmowych zakupów. Dodatkowo podczas trwania oferty każdego dnia rozlosowywane zostanie 5 nagród w postaci bonów zakupowych na kwotę 100 zł. Aby wziąć udział w głównym konkursie, należy zrobić zakupy o wartości minimum 50 zł w dniach 2-15 października i zachować paragon. Zadaniem uczestników będzie zrobienie zdjęcia lub video przedstawiającego świętowanie urodzin Netto i opublikowanie materiałów w mediach społecznościowych z hashtagiem #UrodzinyNetto. 3 zwycięzców zostanie wybranych przez jury konkursowe do 23 października.

Duży wybór artykułów spożywczych w urodzinowych cenach

W związku z tegorocznym jubileuszem sieć handlowa przygotowała atrakcyjne oferty na wybrane produkty. W gazetce urodzinowej znaleźć można pomidory malinowe dostępne 60% taniej w cenie 3,99 zł/kg, mleko UHT 3,2% Uchate Polmlek za 1,99 zł, napoje gazowane Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Fanta, Sprite do kupienia w cenie 6, 79 zł czy miód wielokwiatowy 1,3 kg za 21,99 zł. Co więcej, wszystkie produkty marki Garnier dostępne są z 40% rabatem. Z okazji Światowego Dnia Zwierząt, w dniach 2-4 października, na klientów sklepów Netto czekać będą 30% rabaty na akcesoria dla pupili marki WOW hau i WOW miau.

Bogata oferta artykułów do domu i powrót lubianego gadżetu

W urodzinowej ofercie Netto znalazły się również produkty do domu do kupienia w cenie 99 zł, np. blender ręczny 800W marki Zelmer, w zestawie z kubkiem z miarką, przystawką siekającą i przystawką do ubijania. W tej samej cenie zakupić można także opiekacz 3w1 MPM z wymiennymi wkładami do przygotowywania gofrów i wkładem grillowym. W urodzinowej ofercie Netto powraca cieszący się dużą popularnością masażer do ciała w cenie 69 zł. Urządzenie posiada 10 trybów wibracji, które zapewniają odprężenie i relaks dla zmęczonych mięśni.

Więcej produktów w urodzinowych cenach dostępnych jest w aktualnej gazetce.

Rok darmowych zakupów w sklepach Netto sieć świętuje 28.urodziny_grafika
Fot. Netto
Netto Polska
Sieć handlowa Netto obecna jest na polskim rynku od 28 lat. Przez ten czas wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w kraju, posiadając aktualnie ponad 660 sklepów i zatrudniając ponad 9 tys. osób. W sklepach sieci znaleźć można szeroką ofertę produktów spożywczych, w tym marek własnych (m.in. Sztuka Mięsa, z Zieleniaka, Premieur, Miletto), jak również asortyment non-food. Netto stawia na komfort zakupów: wyróżniający się na rynku design sklepów, szerokie alejki, którymi łatwo się poruszać, strefy odpieku pieczywa w większości placówek czy kasy samoobsługowe, które pojawiają się w kolejnych lokalizacjach – wszystko to sprawia, że liczba klientów Netto stale rośnie. Sieć obecna jest również na rynkach w Danii i Niemczech.

Źródło:

Netto Polska