Netto oferuje efektywne i wygodne zakupy przed nowym rokiem szkolnym

Druga połowa wakacji to w wielu domach czas kompletowania wyprawek szkolnych. Na rodziców czeka wyzwanie zakupu m.in. zeszytów, przyborów szkolnych, plecaków i piórników, a nawet szkolnego obuwia czy strojów na WF. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi Netto, które 31 lipca rozpoczęło akcję „Powrót do szkoły”. W jej ramach sieć oferuje swoim klientom szeroką ofertę produktów do szkoły, dzięki której całość wyprawki można skompletować w jednym miejscu i w atrakcyjnych cenach.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Netto oferuje efektywne i wygodne zakupy przed nowym rokiem szkolnym Grafika

1/2 rodziców kompletuje wyprawkę z wyprzedzeniem

Według badania Barometr Providenta, około połowa rodziców rozkłada szkolne zakupy na całe wakacje, jedna trzecia rusza do sklepów w ostatnim tygodniu przed rozpoczęciem zajęć, a na ostatni dzień kompletowanie wyprawki zostawia zaledwie co dwudziesty kupujący1. Netto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom konsumentów już 31 lipca uruchomiło akcję „Powrót do szkoły”. W jej ramach w sklepach sieci dostępny jest szeroki asortyment przyborów szkolnych, by umożliwić rodzicom i uczniom wygodne skompletowanie niezbędnej wyprawki szkolnej.

Bogata oferta znanych i sprawdzonych producentów

Kompleksowa oferta, którą przygotowało Netto z myślą o uczniach, obejmuje szereg artykułów szkolnych od znanych producentów w korzystnych cenach.

Mamy świadomość jakim wyzwaniem dla rodziców może być kompletowanie wyprawki szkolnej dla swoich pociech. W codziennym pędzie musimy pamiętać o wyposażeniu dzieci nie tylko w tak oczywiste przybory i akcesoria jak zeszyty czy długopisy, ale też np. stroje na lekcje wychowania fizycznego. To, na czym nam zależy, to sprawne, wygodne i atrakcyjne cenowo wyposażenie uczniów na 1 września. Wychodzimy naprzeciw tym oczekiwaniom w sklepach Netto, dlatego od 31 lipca na rodziców i uczniów czeka bogata oferta markowych i niezawodnych przyborów, plecaków i innych elementów składających się na wyprawkę. Wszystko to, co będzie niezbędne w szkole, można zakupić w naszych sklepach w atrakcyjnych cenach. Dzięki temu nasi klienci mogą wyprawić swoje pociechy szybko, wygodnie i z troską o budżet na szkolne wydatki – zaznacza PR Manager Netto Patrycja Kamińska.

W ofercie Netto znalazły się artykuły od znanych, solidnych producentów w dobrych cenach. Kupujący mogą zdecydować się na produkty znanej od lat marki Bambino, m.in. kredki, plastelinę czy liczne akcesoria do malowania, takie jak rozmaite farby, pędzelki i kubeczki. Klienci cenią też jakość produktów Astra, takich jak kołozeszyty, ołówki czy kredki, a także zeszyty czy bloki rysunkowe i techniczne marki Oxford. Można wybierać z bardzo szerokiego wzornictwa, od ulubionych bohaterów bajek dla najmłodszych po stonowane wzory dla licealistów czy studentów. W ofercie znalazły się także artykuły piśmiennicze (długopisy, cienkopisy, ołówki i kredki) takich znanych producentów jak Pilot, Pentel czy BIC. Kupując produkty tej ostatniej marki można dodatkowo wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody, m.in. udział w ekowarsztatach czy ekologiczne hulajnogi. Wszystkie zakupiomne przybory mogą zostać spakowane m.in. w plecaki marki LOOZZ, które także znajdują się w ofercie Netto.

Fot. Netto Polska

Atrakcyjna oferta Netto

W ramach rozpoczynającej się kampanii Netto wprowadza atrakcyjne ceny na produkty do szkoły. Na klientów czekać będą m.in. plecaki w cenie od 49,99 zł za sztukę, zeszyty od 1,19 zł za sztukę i bruliony od 7,99 zł za sztukę. Dodatkowo w ofercie znajdą się także gotowe zestawy piśmiennicze w cenie od 14,99 zł za komplet oraz bloki rysunkowe od 4,99 zł za sztukę.

1 Badanie Barometr Providenta 07.2022 za: naszemiasto.pl

Netto Polska
Sieć handlowa, która w ciągu 27 lat swojej obecności na polskim rynku wypracowała pozycję jednego z największych sprzedawców detalicznych w naszym kraju. Firma ma w Polsce ponad 660 sklepów i 5 centrów dystrybucyjnych, zatrudnia ponad 9 tys. osób. Oznacza to, że Netto Polska zajmuje trzecią pozycję wśród marek obecnych na rodzimym rynku dyskontów. W sklepach sieci można znaleźć szeroką ofertę produktów spożywczych, w tym marek własnych (m.in. Sztuka Mięsa, Premieur, Miletto), jak również asortyment non food. Celem Netto jest oferowanie klientom korzystnych cen na co dzień. Sklepy sieci poza Polską znajdują się także w Danii i Niemczech.

Źródło:

Netto Polska