NeboA – partnerem pokazu Paprocki Brzozowski

Marka Neboa już po raz kolejny towarzyszyła duetowi Paprocki Brzozowski, obejmując patronat nad wyjątkowym pokazem ich najnowszej kolekcji MENU, który odbył się 2 lipca w Elektrowni Powiśle. Tej niezwykłej sensualnej uczcie charakteru nadały koronki, pióra i frędzle, a także barwy, wśród których znalazły się także te, które przywodzą na myśl kolory opakowań kosmetyków Neboa.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
NEBOA - PARTNEREM POKAZU PAPROCKI BRZOZOWSKI

W lipcowy wieczór projektanci zaprezentowali swoją najnowszą kolekcję, zatytułowaną „MENU”, na którą złożyły się pełne zmysłowych wrażeń kreacje. Ręcznie szyte suknie zachwyciły przepięknymi koronkami, których kobiecość podkreśliły dodatkowo stylowe pióra i frędzle. Neboa wraz ze stylistą fryzur Amadeo Adamem Wilczewskim zadbała o pielęgnację i wyjątkowy włosowy look zarówno modelek, jak i gwiazd. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło m.in. Izabeli Kuny, Klaudii Halejcio, Soni Bohosiewicz, Joanny Horodyńskiej, Marty Żmudy -Trzebiatowskiej, Agnieszki Sienkiewicz czy Anity Sokołowskiej.

Fot. Neboa
Fot. Neboa

Neboa jako mecenas pokazu kolejny raz wsparła kreatywność i najwyższej klasy design w wykonaniu utalentowanych projektantów duetu Paprocki Brzozowski. Łączy ich wspólna wizja, której istotną częścią jest troska o środowisko. Wyrazem tego była także stworzona na potrzeby tego wydarzenia niezwykła strefa chillout, która prezentowała filozofię marki oraz jej produkty, a także stała się dla gości miejscem do spotkań i rozmów.

Kosmetyki NEBOA są dostępne wyłącznie w sieci R

Neboa
NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic. Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.
Neboa logo

Źródło:

Neboa