Nauka języka angielskiego z niemowlakiem? Rozwijaj się zawodowo w czasie urlopu macierzyńskiego!

W dzisiejszych czasach wiele kobiet staje przed wyzwaniem łączenia macierzyństwa z karierą zawodową, zyskując nie tylko wspaniałe doświadczenia jako matki, ale także jako ekspertki w swoich dziedzinach. Ważne jest, aby mamy zdawały sobie sprawę, że choć w trakcie urlopu macierzyńskiego nie są aktywne biznesowo, to mogą w tym czasie szlifować swoje umiejętności. Nauka języka angielskiego poprzez platformę online jest jednym z najbardziej sprytnych rozwiązań, które umożliwiają osiągnięcie tego celu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
English language learning

Opieka nad niemowlakiem jest intensywna i czasochłonna, ale dzięki platformom e-learningowym można dostosować naukę do harmonogramu, kiedy mamy na to czas. To ogromne udogodnienie dla młodych matek, które chcą pozostać blisko swoich dzieci podczas urlopu macierzyńskiego, a jednocześnie pragną poszerzyć swoją wiedzę.

Anna Ratyńska-Manitius, właścicielka szkoły językowej Sunco Language Learning i platformy do nauki języka angielskiego English Hub, podkreśla znaczenie inwestowania w rozwój języka angielskiego, zwłaszcza dla młodych mam. –Język angielski jest obecnie jednym z najbardziej uniwersalnych języków komunikacji biznesowej na świecie. Dla młodej matki, która pragnie wrócić do pracy lub podjąć nowe wyzwania zawodowe, znajomość języka angielskiego jest nie tylko atutem, ale również kluczem do rozwoju kariery na międzynarodowym rynku.

Zrozumienie języka angielskiego otwiera drzwi do globalnych możliwości, umożliwiając mamom rozwijanie swojej kariery i zdobywanie nowych perspektyw. Wykorzystanie okresu urlopu macierzyńskiego jako czasu na naukę może wpłynąć pozytywnie na przyszłość zarówno zawodową, jak i rodzinną. Pozwala to również na pozostanie aktywną

Wierzymy, że każda młoda mama powinna mieć możliwość kontynuowania swojego rozwoju zawodowego, nawet w okresie po urodzeniu dziecka. Dlatego nasza platforma oferuje elastyczną naukę języka angielskiego, pozwalając na doskonalenie umiejętności w dowolnym czasie i miejscu. Dzięki temu młode matki mogą bez trudu pogodzić swoją pasję do nauki z opieką nad swoimi maluszkami. – mówi Anna Ratyńska-Manitius, prywatnie mama bliźniąt.

Warto pamiętać, że rozwijanie się zawodowo podczas urlopu macierzyńskiego to inwestycja w siebie, która przynosi korzyści na długie lata. Samorozwój podczas opieki nad niemowlakiem jest trudnym zadaniem, ale daje niezwykłą satysfakcję i poczucie spełnienia nie tylko w roli „mamy”, a także jako branżowego eksperta – Anna Ratyńska-Manitius -ekspertka od nauczania języka angielskiego, innowatorka, współtwórczyni kursów online.

Od 2010 roku prowadzi razem z mężem, native speakerem z Kanady, uznaną na rynku szkołę językową online, Sunco Language Learning.

Ukończyła lingwistyczne studia na Uniwersytecie Warszawskim i podyplomowe studia biznesu w Sydney, Australii. Dłuższe pobyty zagraniczne otworzyły ją na różne kultury i pomogły w zrozumieniu, że ludzie na świecie komunikują się na różnych poziomach zaawansowania języka i najważniejsza jest wiara w siebie, żeby zacząć mówić po angielsku lub każdym innym języku obcym.

Miłośniczka interaktywnych narzędzi językowych wspomagających przyjazny proces uczenia angielskiego on-line. Nagrodzona grantem w konkursie POWER UE 4.1 za językowe innowacje społeczne.

Laureatka prestiżowego programu biznesowego NEXT i członkini Sieci Przedsiębiorczych Kobiet oraz wieloletnia uczestniczka międzynarodowej organizacji Toastmasters Business Leaders.

Źródło:

Sunco Language Learning