Najpierw Active Club, teraz Bike Day

Marka Form Offices po raz kolejny udowadnia, jak ważne są dla niej potrzeby najemców i wellness w miejscu pracy. Po powołaniu własnego Active Club’u przyszedł czas na Bike Day, który odbył się w każdym kompleksie biurowym marki – CU Office, DOT by Form, Wadowicka 3 oraz Tertium. Uczestnicy wydarzenia mogli nie tylko oddać do serwisu swój rower, ale także… wziąć udział w wirtualnym wyścigu kolarskim.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
dziewczyna na rowerze
  • Form Offices to nowoczesna marka parasolowa powołana do życia przez Partners Group i REINO Group w 2022 r. jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na zrównoważone i dobrze zaprojektowane biura w Polsce.

  • W skład Form Offices wchodzą 4 kompleksy biurowe: krakowskie Tertium, Wadowicka 3 i DOT by Form oraz wrocławskie Cu Office.

  • Jednym z głównych filarów marki jest fokus na budowanie idei wellness w miejscu pracy dostosowanej do potrzeb najemców, czego przykładem jest m.in. powołanie w lutym 2023 r. własnego Active Club’u.

Fot. Form Offices
Fot. Form Offices

Form Offices, jako aktywna i czujnie podążająca za potrzebami swoich najemców marka, zorganizowała w czerwcu br. Bike Day we wszystkich czterech swoich kompleksach biurowych (Tertium, Wadowicka 3 i DOT by Form w Krakowie oraz Cu Office we Wrocławiu).

W ramach wydarzenia najemcy mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z nich był mobilny serwis rowerowy, który obejmował szereg profesjonalnych usług – począwszy od czyszczenia i regulacji sprzętu, a kończąc na wypełnieniu karty technicznej pojazdu. Uczestnicy mogli zostawić swoje jednoślady w sprawdzonych rękach i udać się do pracy lub skorzystać z innych atrakcji eventu. A kolejną z nich były multimedialne wyścigi rowerowe, które dostarczyły uczestnikom dużej dawki rywalizacji. Dwa trenażery rowerowe, para uczestników, aplikacja symulująca wyścig, projektor – tyle wystarczyło, aby emocje i poziom endorfin sięgnęły zenitu. Dodatkowo dla najemców przygotowano Blender Bike, czyli rower stacjonarny połączony z blenderem do koktajli. Uczestnicy siłą własnych nóg mogli “wykręcić” sobie zdrowy koktajl ze świeżych owoców, warzyw i pożywnych składników, który lądował w eko kubeczkach.

– Potrzeby użytkowników biur po pandemii bardzo się zmieniły. Form Offices bacznie je śledzi i w ramach odpowiedzi proponujemy naszym najemcom akcje, które nie tylko budują społeczność, ale również aktywizują sportowo. Bike Day tylko utwierdził nas w przekonaniu, że ludzie potrzebują tego typu inicjatyw – mówi Agata Połeć, Asset Manager Form Offices.

Bike Day wpisuje się w działalność powołanego w lutym 2023 r. Form Offices Active Club, w ramach którego w każdej lokalizacji funkcjonuje klub biegowy i rowerowy, gdzie członkowie mogą korzystać z pomocy doświadczonej triathlonistki, Pauliny JachMarka Form Offices stawia na aktywność fizyczną i dobre samopoczucie najemców od początku swojego istnienia – już w 2022 r. organizowano zajęcia poprawiające dobrostan pracowników.

Fot. Form Offices
Fot. Form Offices
Fot. Form Offices

Portfolio Form Offices:

Tetrium to trzy krakowskie biurowce klasy A oferujące niemal 40 tys. mkw. powierzchni biurowej. Kompleks został zaprojektowany zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju, a najlepszym tego przykładem są m.in. bioróżnorodne tereny zielone stanowiące część kampusu.

Wadowicka 3 to kompleks trzech biurowców klasy A w Krakowie, w których znajduje się ponad 32 tys. mkw. powierzchni dla najemców. Jako pierwszy w Polsce został wyróżniony certyfikatem Fitwell. Dzięki atrakcyjnej lokalizacji kompleks oferuje widok na Wawel oraz bliskość do centrum miasta i głównych punktów handlowo-usługowych.

DOT by Form to trzy nowoczesne budynki biurowe w Krakowie o łącznej powierzchni najmu 24 tys. mkw. Kampus zlokalizowany jest na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej, w bliskim sąsiedztwie jednostek badawczo-rozwojowych Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz międzynarodowych instytucji biznesowych. Z biur roztacza się widok na Tatry, a dogodny dojazd umożliwia szybkie dotarcie zarówno na autostrady, lotnisko w Balicach jak i do innych dzielnic Krakowa.

Cu Office to dwa nowoczesne budynki w zachodniej części Wrocławia, w których znajduje się ponad 24 tys. mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia. Lokalizacja umożliwia sprawne poruszanie się po mieście, zarówno transportem publicznym, jak i prywatnym, a także korzystanie z szerokiej oferty gastronomicznej i handlowej miasta.

Źródło:

Form Offices