Najcenniejsza radość – wasze wspólne chwile z Sinsay Newborn

Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy maluszka. Zadbaj, o jego komfort i swobodę, sięgając po wyjątkową kolekcję ubranek niemowlęcych Newborn, stworzoną przez Sisnay specjalnie z myślą o potrzebach noworodków. Odkryj jesienne wydanie kolekcji i przygotuj szafę swojego dziecka na chłodniejsze dni.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Sinsay Newborn

Ciepłe, stonowane barwy, subtelne wzory i urocze akcenty, jak falbanki czy kokardki – oto przepis na doskonałą, jesienną kolekcję dla najmłodszych. W Newborn znajdziesz nie tylko klasyczne body (od 9,99 PLN) i pajacyki (od 19,99 PLN), ale także legginsy (od 12,99 PLN), ogrodniczki (od 25,99 PLN) czy całą masę wielopaków (od 19,99 PLN) i kompletów (od 39,99 PLN), idealnych również na prezent dla przyszłych rodziców.

Wygląd to jednak nie wszystko – proces tworzenia niemowlęcych ubrań wymaga szczególnej troski o jakość, dlatego linia Newborn to gwarancja miękkich, dobrej jakości tkanin, które nie podrażnią delikatnej skóry maluszka. Sprawdź wszystkie dostępne ubranka i akcesoria, które zachwycą każdą mamę i spełnią wymagania najmłodszych i najbardziej wymagających klientów.

———

———

Poznaj całą jesienną odsłonę kolekcji Newborn – znajdziesz ją w wybranych salonach stacjonarnych, na sinsay.com i w aplikacji.

Źródło:

Sinsay