Miód z kawą – nowość z Pasiek Rodziny Sadowskich

Miód z kawą czy kawa z miodem? To zależy od Ciebie. Możesz go wyjadać łyżką prosto ze słoika lub dodać do filiżanki porannej kawy, bo dla prawdziwych kawoszy pysznego aromatu nigdy za wiele. Miód z kawą z Pasiek Rodziny Sadowskich to wyjątkowy rarytas, który nie tylko pysznie smakuje, ale także przyjemnie chrupie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Miód z kawą - nowość z Pasiek Rodziny Sadowskich

Naturalny miód wielokwiatowy, znany z delikatnych nut, został wzbogacony o wyselekcjonowane, specjalnie prażone ziarna kawowca. W ten sposób powstała pełna niezwykłych doznań kompozycja słodyczy i kawowego aromatu z przyjemną chrupkością zmielonych ziaren. Miód z kawą z Pasiek Rodziny Sadowskich pachnie jak kawa z najlepszej palarni, a jego smak nadaje wyrazistość deserom, koktajlom i wypiekom.

Cena: 29 zł / 430 g.

———

———

Fot. PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
PASIEKI RODZINY SADOWSKICH
Pasieki Rodziny Sadowskich to obecnie największe gospodarstwo pasieczne w Polsce, a także druga co do wielkości w Polsce platforma e-commerce ze zdrową żywnością. W sklepie internetowym dostepne są miody tradycyjne w 12 odmianach i 20 miodów smakowych z liofilizowanymi owocami i przyprawami. Dodatkowo pod nazwą Manufaktura Rodziny Sadowskich sklep online oferuje inne naturalne produkty spożywcze, takie jak: oleje tłoczone na zimno, octy żywe, oksymele, owoce liofilizowane, przeciery owocowe, zakwasy oraz ręcznie wytwarzane owocowo-miodowe przekąski. Ofertę tę uzupełniają nowości: naturalne suplementy diety i miodowe kosmetyki.

Źródło:

PASIEKI RODZINY SADOWSKICH