Medicover Sport sponsorem drużyny siatkarskiej CUPRUM Lubin

Od października 2022 r. Medicover Sport obejmuje patronat nad drużyną siatkarską CUPRUM Lubin. Współpraca obejmie cały sezon 2022/2023 rozgrywek ekstraklasy piłki siatkowej. To pierwsza inwestycja w ramach sponsoringu sportowego dla Medicover.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Od października br. polski męski klub siatkarski z Lubina – CUPRUM Lubin – otrzymuje sponsorskie wsparcie od marki Medicover Sport. Drużyna prowadzona jest przez trenera Pawła Ruska, od sezonu 2014/15 występuje w PlusLidze i może poszczycić się zajęciem trzeciego miejsca w turnieju PreZero Grand Prix PLS w latach 2021-2022.

Medicover Sport to marka wprowadzona w styczniu 2021 r., zastępująca markę OK System (operatora pakietów sportowych przejętego przez Medicover w 2018 r.). Medicover Sport to pakiety, które obecnie dają dostęp do ok. 4500 obiektów sportowych i rekreacyjnych w całej Polsce (m.in.: klubów fitness i siłowni, basenów), a także ponad 100 klubów fitness i siłowni należących do Medicover m.in.: Well Fitness, McFIT, Holmes Place, Just GYM.

Cieszymy się, że naszym sponsorem zostaje firma, którą cechuje dynamiczność i ambicja ciągłego rozwoju – tak ważne w biznesie, jak i w sporcie. Medicover to marka, która wzbudza zaufanie i wysyła w świat prozdrowotny przekaz. Teraz będziemy robić to wspólnymi siłami – mówi Tomasz Tycel, Prezes klubu CUPRUM Lubin.

Chcemy nadal budować i umacniać nasz wizerunek w świecie sportu, stąd decyzja o sponsoringu sportowym wydaje się naturalną konsekwencją naszych strategicznych założeń. Na początek stawiamy na młody, utalentowany zespół o ogromnym potencjale, stawiamy na siatkówkę, której popularność w naszym kraju jest największa od lat. Liczymy, że widowiska z udziałem CUPRUM Lubin będą odzwierciedlały charakter marki Medicover Sport – jej energię i siłę – komentuje Justyna Gościńska, Dyrektor Departamentu Sport i Fitness w Medicover w Polsce.

Od przejęcia OK System Medicover konsekwentnie ugruntowuje swoją pozycję w świecie sportu i fitness. Tylko w 2021 r. sportowe portfolio firmy zasiliło 106 klubów fitness i siłowni na terenie całego kraju. Z oferty tych obiektów można korzystać w ramach pakietów sportowych Medicover Sport. Całościowo baza Medicover Sport skupia 4500 obiektów partnerskich w całej Polsce (w tym: 1700 klubów fitness i siłowni, ponad 500 obiektów basenowych), a pakiety umożliwiają także udział w zajęciach m.in. jogi lub tańca.

Źródło:

Medicover