Mattel wprowadza radość do szpitalnej codzienności dzieci w Dniu Dziecka

Fisher-Price, wiodąca marka zajmująca się produkcją zabawek dla dzieci, zawsze stara się zadbać o dobro i rozwój każdego malucha. W ramach swojej misji firma nie tylko skupia się na tworzeniu innowacyjnych i edukacyjnych zabawek, ale również angażuje się w działania na rzecz dzieci potrzebujących szczególnej opieki. Jednym z ważnych partnerów Fisher-Price jest Instytut Matki i Dziecka, renomowany ośrodek medyczny zajmujący się leczeniem i opieką nad najmłodszymi pacjentami. W ramach współpracy z Instytutem, Fisher-Price nie tylko uzyskał pozytywne certyfikaty potwierdzające bezpieczeństwo swoich zabawek, ale również angażuje się w sprawianie radości dzieciom w ich specjalny dzień – Dniu Dziecka.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Mattel zabawki

W tym roku, z okazji Dnia Dziecka, Mattel przekazał prawie 100 zabawek swoich ulubionych marek, takich jak Fisher-Price czy Barbie, do Instytutu Matki i Dziecka. Każda zabawka została specjalnie wybrana, aby wspierać rozwój i ubarwiać czas spędzany w szpitalu. Miś, lalka czy nawet auto stały się nowymi przyjaciółmi, którzy pomogą dzieciom przezwyciężyć strach przed badaniami i zająć czas oczekiwania na powrót do domu.

Fot. Fisher-Price
Fot. Fisher-Price

Mattel docenia także wysiłki i zaangażowanie dorosłych, którzy codziennie wspierają małych bohaterów w ich drodze do zdrowia. Dlatego firma pragnie wyrazić swoją wdzięczność wobec wszystkich pracowników Instytutu Matki i Dziecka, dla których dobro dzieci jest priorytetem przez cały rok, nie tylko od święta. To dzięki ich otwartości i zaangażowaniu marka Fisher-Price może wspierać pacjentów szpitala i na chwilę przenieść ich w świat beztroskiego dzieciństwa.

———

———

Więcej informacji na temat współpracy Fisher-Price z Instytutem Matki i Dziecka można znaleźć na stronie: https://epozytywnaopinia.pl/bezpieczne-interaktywne-zabawki-z-fisher-price.
Fot. Fisher-Price

Źródło:

Fisher-Price