Marcowa oferta pełna korzyści

Remont, budowa lub ogrodowe porządki nie muszą być drogie. Zwłaszcza z Leroy Merlin, gdzie produkty są w okazyjnej cenie, a dodatkowo można dostać 150 zł za każde wydane 1000 zł. Taniej się da!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Leroy Merlin

Wczesna wiosna to doskonały moment na odświeżenie wnętrz, rozpoczęcie budowy lub remontu i ogrodowe porządki. Z Leroy Merlin można zrealizować wszystkie remontowo-ogrodowe przedsięwzięcia taniej, w dodatku otrzymać częściowy zwrot wydanych pieniędzy w formie kuponu. Wystarczy do 14 marca zrobić zakupy za przynajmniej 1000 zł i dołączyć do Klubu DOM lub PRO. Za każde wydane 1000 zł do portfela w formie kuponu wraca 150 zł do wykorzystania w sklepach Leroy Merlin i na www.leroymerlin.pl.

Produkty w obniżonych cenach to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą wydawać mniej i szukają zakupowych okazji. Metamorfoza wnętrza będzie łatwiejsza z panelami laminowanymi Maleny w promocyjnej cenie 28,90 zł/m2 lub z gresem szkliwionym Cabane w trzech kolorach do wyboru: brązowym, beżowym i szarym za 44,90 zł/m2. Do odświeżenia ścian Leroy Merlin poleca modne i delikatne beże i szarości od Beckers Designer Colour za 84 zł/2,5 l. Dodatkowo przy zakupie 5 l dowolnej farby Beckers, można otrzymać 30 zł w formie kuponu do wydania w sklepach sieci i na www.leroymerlin.pl. Łowców okazji, którzy właśnie planują remont lub budowę, ucieszy promocyjna oferta betonu komórkowego w cenie 14,90/szt. i młotowiertarki Makita za 495 zł/szt z zestawem 14 wierteł za 1 zł.

Podczas wiosennych porządków na tarasie i w ogrodzie na pewno przyda się odpowiedni sprzęt czyszczący. Zima zostawiła po sobie brud, który w szybki i łatwy sposób można usunąć np. z pomocą myjki ciśnieniowej Lavor Predator dostępnej w Leroy Merlin za 497 zł/szt. Po zakończonych ogrodowych porządkach warto pomyśleć o nowych nasadzeniach, np. tuji szmaragdowej po 6,97 zł/szt. Dzięki nowym sadzonkom ogród pięknie zazieleni się na wiosnę i będzie cieszył oko przez cały sezon.

W marcowej ofercie Leroy Merlin każdy znajdzie coś dla siebie, w dodatku w korzystnej cenie. Oferta dostępna jest w sklepach Leroy Merlin i na www.leroymerlin.pl do 21 marca.

Ofercie Leroy Merlin towarzyszy kampania z wykorzystaniem fragmentu piosenki niemieckiego zespołu Trio pt. Da Da Da (Ich Lieb Dich Nicht). Kreacja kampanii w humorystyczny sposób nawiązuje do możliwości zakupów w Leroy Merlin w korzystnej cenie.

Link do spotu reklamowego: https://www.youtube.com/watch?v=lEEbkLyzNho

Więcej informacji i inspiracji na www.leroymerlin.pl;

Fot. Leroy Merlin

Źródło:

Leroy Merlin