Marcelina Zawadzka ambasadorką marki dr. Susanne von Schmiedeberg

Kosmetyki pielęgnacyjne renomowanej marki Dr. Susanne von Schmiedeberg to innowacyjna pielęgnacja przeciwstarzeniowa dostępna na wyłączność w perfumeriach Douglas. Ambasadorką nowej linii Youth Booster A.G.E.-Reverse Double Serum została Marcelina Zawadzka – modelka, prezenterka telewizyjna.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
MARCELINA ZAWADZKA AMBASADORKĄ MARKI DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERG_1_small

Piękno nie polega na tym, że nasza skóra nie posiada zmarszczek i wygląda tak samo w wieku 50 i 20 lat. Piękno leży u podstaw pielęgnacji” – tego zdania jest dr med. Susanne von Schmiedeberg, założycielka marki, specjalizująca się w leczeniu skóry i prowadząca własną praktykę lekarską w Szwajcarii. Impulsem do stworzenia kosmetyków były jej prywatne doświadczenia i obserwacje. Po trzeciej ciąży, gdy zauważyła, że cukier szkodzi nie tylko jej sylwetce, ale i urodzie – zaczęła wnikliwie badać jego wpływ na organizm i skórę. Konsekwencją pasji dr. Susanne von Schmiedeberg okazała się ewolucja jej kompleksowego podejścia „anti-sugar & anti-aging” w serię do pielęgnacji twarzy, która pomaga spowolnić starzenie się skóry spowodowane tzw. scukrzaniem. Podstawą kosmetyków jej autorstwa jest aktywna L – karnozyna, która pomaga redukować A.G.E (produkty glikacji), a tym samym wyraźnie spowalniać proces starzenia się skóry.

Na początku tego roku marka ogłosiła, że do grona jej ambasadorek dołączy jedna z najpiękniejszych Polek – Marcelina Zawadzka. Modelka i prezenterka telewizyjna została ambasadorką nowego serum Youth Booster A.G.E.-Reverse Double Serum.

———

———

MARCELINA ZAWADZKA AMBASADORKĄ MARKI DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERG
Fot. Platinium Cast Agencja PR
MARCELINA ZAWADZKA AMBASADORKĄ MARKI DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERG
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Marcelina to kobieta wielu talentów. Reprezentowała Polskę w konkursie Miss Universe 2012, na którym – jako pierwsza Polka od 1989 – zakwalifikowała się do czołowej szesnastki, co uczyniło ją jedną z najbardziej rozpoznawalnych Polek. Na swoim koncie ma także role w serialach i udział w programach rozrywkowych.

Szukając ambasadorki naszej marki zależało nam na zaproszeniu osoby, której podejście do pielęgnacji jest świadome i zgodne z naszymi wartościami. Marcelina podziela przekonanie, że klucz do zachowania młodości skóry tkwi w racjonalnej i konsekwentnej pielęgnacji i podobnie jak nasza marka, kierujące się globalnym trendem clean beauty.” mówi Kathrin Anna Pohlmann, International Head of Brand Management.

Marcelina Zawadzka nie kryje entuzjazmu towarzyszącego współpracy: „Na co dzień jestem kosmetyczną minimalistką, ale zawsze stawiam na produkty o dobrych składach. Jestem zdania, że piękna skóra to zadbana i zdrowa skóra. Ta współpraca jest dla mnie dużym wyróżnieniem i cieszę się, że mogę promować tak innowacyjny produkt, jakim jest serum Youth Booster A.G.E.-Reverse Double Serum . Dzięki niemu moja cera jest gładka, jędrna i elastyczna, a poza studiem telewizyjnym mogę zrezygnować z makijażu, bo kondycja mojej skóry pozwala mi cieszyć się naturalnym blaskiem”.

MARKA DR. SUSANNE VON SCHMIEDEBERG DOSTĘPNA JEST WYŁĄCZNIE

W PERFUMERIACH DOUGLAS I NA DOUGLAS.PL

***

VIDEO KAMPANIJNE Z UDZIAŁEM MARCELINY ZAWADZKIEJ DOSTĘPNE NA YT:

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR