Lody Willisch powracają do Lidl Polska w nowej, sylwestrowej odsłonie!

Drinki takie, jak mohito czy prosecco, mają wielu miłośników. A gdyby tak… zasmakować w lodach o tych właśnie smakach? W sklepach Lidl Polska od czwartku, 22 grudnia, pojawią się rzemieślnicze lody Willisch w nowej, sylwestrowej odsłonie. Fani drinków znajdą zimne przysmaki o smaku: mohito, advocata, prosecco i pomarańczy, a także prosecco i czarnej porzeczki.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

Lodziarnia Lidla jest czynna przez cały rok! Z okazji zbliżającego się Sylwestra, a także karnawałowych zabaw, sieć przygotowała dla klientów coś specjalnego! Już od czwartku 22 grudnia w Lodziarni Lidla pojawią się nowe – dostępne tylko w Lidl Polska – smaki ręcznie robionych lodów Willisch: mohito, advocat, o smaku prosecco i pomarańczy, a także prosecco i czarnej porzeczki (18,99 zł/ 500 ml/ 1 opak.). Każdy ze smaków można skosztować oddzielnie lub rozsmakować się w deserze stworzonym z aż czterech opcji smakowych.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska