Lodówka Haier idealna na lato

Kiedy lato jest już w pełni, upały dają się we znaki, a Ty marzysz o chłodnych napojach lub owocowych koktajlach, które ugaszą twoje pragnienie – niezastąpiona będzie nowa chłodziarka Haier Multidoor 5 HTF-520IP7. Dostęp do czystej, schłodzonej wody, automatyczna kostkarka, dbałość o bezpieczeństwo przechowywanych sezonowych owoców i warzyw to tylko nieliczne cechy, które bez wątpienia ułatwią ci życie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Fot. Haier Europe

Bezpieczeństwo przechowywania
Każda lodówka poza chłodzeniem i zamrażaniem produktów powinna również sprawiać, że żywność będzie w niej bezpieczna i wolna od zarazków. Zwłaszcza wtedy, kiedy warunki pogodowe i wysokie temperatury mogą wpłynąć na szybsze psucie się żywności. Chłodziarka Haier wyposażona jest w innowacyjną technologię ABT®, która wykorzystuje światło ultrafioletowe do zapobiegania powstawania i eliminacji zarazków z wnętrza lodówki oraz z pożywienia. Dzięki temu, twoje produkty na dłużej pozostaną świeże posiadając swój oryginalny smak. Sezonowe truskawki, maliny, borówki, a może szparagi, pomidory albo mięso na grilla – bez względu na to, co będziesz przechowywać w lodówce, możesz być pewien, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wszystkie te produkty na dłużej zachowają wartości odżywcze, a ich zapachy nie będą się mieszać. Tak działa technologia Total No Frost, która nie tylko sprawia, że w urządzeniu nie powstaje szron, ale również wpływa na to, że produkty dłużej będą świeże. Specjalna osłona nie dopuszcza do przedostawania się ciepłego powietrza do zamrażarki podczas ciągłego procesu odszraniania, co chroni zamrożoną żywność i zapobiega stratom energii. To, co również wpłynie na jakość twoich chłodzonych i zamrażanych produktów, to strefy świeżości marki Haier. Zostały one opracowane tak, aby zapewniać idealne warunki, pozwalające dłużej zachować smak i wartości odżywcze żywności. Owoce, warzywa, sery czy mięso wymagają innych preferencji chłodzenia, dlatego warto trzymać je na osobnych półkach, zapewniając im odpowiednią temperaturę i wilgotność powietrza. Dodatkowo, w zależności od indywidualnych preferencji możesz skorzystać z szuflady My Zone. W której jednym kliknięciem zmienisz temperaturę w zakresie od -3°C do 5°C.

Wygoda
Haier Multidoor 5 HTF-520IP7 to idealna lodówka na lato, nie tylko dlatego, że posiada tryb wakacyjny, który zmniejsza moc pracy urządzenia podczas twojej długiej nieobecności w domu i pozwala oszczędzać energię. Jednak to, co czyni ja niezwykle wakacyjną, to automatyczna kostkarka i dostęp do zimnej, zdrowej wody. W każdy letni dzień możesz się zachwycać idealnie schłodzonymi napojami. Nie musisz już martwić się uzupełnianiem foremek w zamrażarce czy o woreczki do lodu. Kawę, herbatę lub inne ulubione napoje schłodzisz w każdej chwili, kiedy najdzie cię ochota. Dodatkowo, jedno kliknięcie i możesz korzystać z czystej, przyjemnie schłodzonej wody, dzięki wyposażeniu lodówki w wygodny dyspenser. Bądź eko, uniknij zakupu wody w butelkach i korzystaj z wygodnych rozwiązań, które oferuje lodówka Haier.

Czym jeszcze zachwyci cię marka Haier? Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom sprężarki Haier umożliwiają znaczącą redukcję hałasu podczas działania urządzenia. Lodówka pracuje bardziej wydajnie i niezauważalnie cicho. A przy zakupie lodówki zyskujesz 15 lat gwarancji na kompresor Dual Inverter.

Haier Europe
Haier Europe jest częścią Haier Smart Home, od 13 lat numer jeden w branży AGD na świecie*, która według Fortune Global 500 jest jedną z 500 największych firm na naszym globie. Haier Smart Home od 1993 roku notowana jest na giełdzie w Szanghaju (SHA: 600690), zatrudnia około 100 000 pracowników i obecna jest na wszystkich 5 kontynentach. Globalna sieć sprzedaży firmy obejmuje ponad 160 krajów, które w 2019 roku wygenerowały przychód operacyjny w wysokości 25 miliardów euro. Marka Haier dostarcza nowoczesne i innowacyjne produkty AGD o najwyższej jakości, spełniające zmieniające się potrzeby współczesnych gospodarstw domowych. W swoim portfolio posiada lodówki (typu combi, multidoor, side by side), piekarniki do zabudowy, płyty indukcyjne, okapy i chłodziarki do wina, a także pralki, pralko-suszarki i suszarki. Wizją Haier jest osiągnięcie pozycji światowego lidera w dziedzinie IoT dla inteligentnych urządzeń gospodarstwa domowego. Haier Smart Home jest pierwszą chińską firmą, która w październiku 20

Źródło:

Haier Europe