Lista 50. gotowych życzeń z okazji Dnia Babci – oryginalne, śmieszne życzenia dla każdej babci

W dniu, który dedykujemy naszym ukochanym babciom, szukamy wyjątkowych słów, które wyrażą całą naszą miłość, wdzięczność i szacunek. Oto lista 50 gotowych życzeń z okazji Dnia Babci, oryginalnych i czasem humorystycznych, które pomogą uczcić te niezastąpione kobiety w naszym życiu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Jadwiga Pawlak z Łodzi

Niech każde zdanie będzie jak mały bukiet kwiatów, którym chcemy obdarować nasze babcie w tym wyjątkowym dniu. Przekrój od powagi do śmiechu, od tradycyjnych życzeń do tych bardziej nietypowych – znajdziesz tu inspiracje, aby sprawić, że Dzień Babci stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dla tych niezastąpionych osób.

Życzenia na wesoło

1. Kochana Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle radości, ile razy musisz powtórzyć swoje najlepsze opowieści. To będzie naprawdę niesamowity dzień!

2. Babciu, niech Dzień Babci będzie dla Ciebie równie fantastyczny, jak Twoje ciasta. No dobra, może nie aż tak słodki, ale blisko!

3. Kochana Babciu, dzisiaj jest Twój dzień, więc pozwól sobie na więcej herbatki i ciasteczek. I nie zapomnij o jednym – na świecie jesteś dla mnie numerem jeden! Kocham Cię!

4. Z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle miłości, ile masz zawsze przygotowanych pyszności w spiżarni. To musi być naprawdę mnóstwo szczęścia!

5. Kochana Babciu, życzę Ci dzisiaj tyle uścisków, ile lat minęło od Twojego pierwszego przepisu na pyszną zupę. Niech będą setki!

6. Babciu, niech Twój Dzień Babci będzie równie wyjątkowy, jak Twoje nieodłączne opowieści o „starych dobrych czasach”. Ileż to już lat minęło! Kocham Cię!

7. Kochana Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle uśmiechów, ile razy zastanawiałeś się, dlaczego wszyscy mówią, że czas biegnie tak szybko. To musi być naprawdę wielki uśmiech!

8. Kochana Babciu, niech ten dzień będzie dla Ciebie równie wspaniały, jak Twoje porady, których zawsze słucham… nawet gdy czasem udaję, że nie słyszę!

9. Kochana Babciu, dzisiaj jest dzień, w którym wszystko kręci się wokół Ciebie! Nawet lodówka – bo to przecież tam są najlepsze przekąski!

10. Z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle radości, ile śmiechu wywołuje Twoje wyszukiwanie okularów, które masz na czubku nosa. Kocham Cię!

11. Kochana Babciu, niech Twój dzień będzie pełen uścisków, tak jak Twoje kieszenie zawsze były pełne cukierków!

12. Babciu, niech Dzień Babci dla Ciebie będzie równie niesamowity, jak Twoje opowieści o czasach komuny i PRL-u tym. Kocham Cię!

13. Kochana Babciu, z okazji tego wyjątkowego dnia życzę Ci tyle radości, ile razy musisz sprawdzać, czy zamknęłaś drzwi na klucz. To będzie naprawdę mnóstwo szczęścia!

14. Kochana Babciu, życzę Ci dzisiaj tyle miłości, ile masz kotów wokół siebie. Niech ogrom kociej miłości otworzy serca wszystkich wokół Ciebie!

15. Babciu, niech Twój Dzień Babci będzie równie kolorowy, jak Twoje najlepsze sweterki. A przecież wiemy, że to duże wyzwanie!

16. Kochana Babciu, życzę Ci dzisiaj tyle uśmiechu, ile razy zmieniłaś moje śpiworki, gdy byłam mała. To będzie naprawdę wielki uśmiech!

17. Z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle energii, ile masz zawsze na ściskanie mnie. I wiesz, że to lubię najbardziej!

18. Babciu, dzisiaj jest Twój dzień, więc pozwól sobie na więcej słodyczy! Dołączę z chęcią do takiego świętowania!

19. Kochana Babciu, niech ten dzień będzie równie fantastyczny, jak Twoje opowieści o moich rodzicach, gdy byli w moim wieku. Chociaż czasem myślę, że niektórych rzeczy wolałbym nie wiedzieć xD

20. Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle radości, ile razy powtarzasz, że „za Twoich czasów to było inaczej”. To musi być naprawdę ogrom radości!

 Wyjątkowe życzenia

21. Kochana Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci ciepła, które zawsze ofiarowujesz, i piękna, które widzę w Twoich oczach. Jesteś dla mnie największym skarbem. Kocham Cię!

22. Babciu, Twoja miłość, opieka oraz mądrość są dla mnie jak latarnia morska w życiu. Dziś życzę Ci równie wiele światła, ile sama wnosisz do naszych wspólnych dni.

23. Kochana Babciu, Twoja dobroć jest jak magiczny dotyk. Dziś chcę Cię otoczyć tą samą magią miłości i szczęścia, co Ty mnie na co dzień! Kocham Cię!

24. Z okazji Dnia Babci życzę Ci spokoju, jak ten, który zawsze znajduję w Twojej obecności. Jesteś moją ostoją i bezpieczną przystanią. Kocham Cię!

25. Kochana Babciu, Twoja siła, odwaga i wierność są dla mnie natchnieniem do walki o lepsze jutro. Dziś życzę Ci równie dużo siły do pokonywania każdego dnia. Kocham Cię!

26. Babciu, Twój uśmiech jest, jak promienie słońca, rozświetlające każdy mój dzień. Życzę Ci dzisiaj najjaśniejszego uśmiechu na świecie. Kocham Cię!

27. Kochana Babciu, Twoje historie są jak magiczne opowieści, które tworzą naszą rodzinę. Dziś chciałbym opowiedzieć Ci najpiękniejszą historię pełną miłości i wdzięczności, to historia o nas! Kocham Cię!

28. Babciu, z okazji Dnia Babci chcę Ci podziękować za każdy cenny moment, jaki razem przeżyliśmy. Twoja obecność sprawia, że życie nabiera wyjątkowego znaczenia i najpiękniejszych kolorów!

29. Kochana Babciu, Twoja troska jest jak niewidzialne skrzydła, które noszą nas przez życie. Dziś życzę Ci lotu ku marzeniom i spełnieniu wszystkich życzeń. Kocham Cię!

30. Z okazji Dnia Babci, życzę Ci odwagi do odkrywania nowych przygód i czerpania radości z najdrobniejszych chwil. Jesteś dla mnie inspiracją do życia pełnią piersią. Kocham Cię!

31. Kochana Babciu, Twoje nauki są jak drogowskazy w moim życiu. Dziś chcę Ci podziękować za każdą mądrość, którą mi przekazałaś, i życzyć kolejnych wspólnych lat przepełnionych miłością!

32. Kochana Babciu, Twoja delikatność jest jak kwiat w ogrodzie życia. Dziś życzę Ci bukietu najpiękniejszych chwil i kwitnącej radości każdego dnia. Kocham Cię!

33. Babciu, Twoje modlitwy są dla mnie jak magiczne zaklęcia. Dziś pragnę Cię obdarzyć najpiękniejszymi życzeniami, które niech spełnią się każdego dnia. Kocham Cię!

34. Kochana Babciu, Twoja ciepłość jest jak koc otulający mnie w trudniejszych chwilach. Dziś pragnę Ciebie otulić ciepłem miłości i wdzięczności za wszystko co od Ciebie dostałem! Kocham Cię ponad życie!

35. Z okazji Dnia Babci, życzę Ci tyle uśmiechów, ile sama ofiarowujesz światu. Twoja radość sprawia, że każdy dzień staje się piękniejszy. Kocham Cię!

36. Kochana Babciu, Twoje tulasy są dla mnie, jak magiczne lekarstwo na smutek. Dziś pragnę Cię przytulić w myślach i ukochać z całych sił! Kocham Cię!

37. Kochana Babciu, Twoje nauki o życiu są dla mnie, jak skarbnica mądrości. Dziś pragnę podziękować Ci za każdą lekcję, która ukształtowała moją drogę. Kocham Cię!

38. Kochana Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci radości, jaką sama dla nas zawsze przygotowujesz. Jesteś jak promyk słońca w moim życiu. Kocham Cię!

39. Kochana Babciu, Twoje ręce są dla mnie jak bezpieczna przystań. Dziś pragnę Cię obdarzyć życzeniem, abyś zawsze miała silne wsparcie wokół siebie. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze! Kocham Cię!

40. Z okazji Dnia Babci, życzę Ci miłości, która zawsze płynie z Twojego serca. Twoja miłość jest niewątpliwie najważniejszym skarbem w moim życiu. Kocham Cię!

Śmieszne  życzenia

41. Z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle miłości, ile zawsze dajesz, gdy znów wpadamy na pomysły, które wydają się dziwaczne. Róbmy jak najwięcej szalonych rzeczy zadziwiając wszystkich wkoło! Kocham Cię!

42. Kochana Babciu, życzę Ci dzisiaj tyle ciekawości, ile masz zawsze, gdy przeglądasz nowe memy. Ciekawość na każdym kroku!

43. Babciu, niech Twój dzień będzie równie kreatywny, jak Twoje propozycje nowych dzwonków w telefonie. Kreatywność do ostatniej nuty! Brawo!

44. Z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle pasji, ile pokazujesz, gdy komentujesz posty na portalach społecznościowych. Pasja do życia na pełnej petardzie! Kocham Cię!

45. Kochana Babcia, z okazji Dnia Babci życzę Ci równie dużo spokoju, ile masz, gdy próbujesz zrozumieć, dlaczego wszyscy używają hashtagów. Spokój w sercu zawsze! Kocham Cię!

46. Kochana Babciu, z okazji Dnia Babci życzę Ci tyle energii, ile masz, gdy zaczynasz pytania o obsługę nowego smartfona. Niech Twoja energia trwa wiecznie! Kocham Cię!

47. Babciu, niech Twój Dzień Babci będzie równie fantastyczny, jak Twoje popisy taneczne przy kawie. Tańczmy razem przez życie! Kocham Cię!

48. Z okazji Dnia Babci życzę Ci równie dużo ciepła, ile czujesz, gdy otwierasz kolejne zdjęcie swoich wnuczek na telefonie. Ciepło serca zawsze! Kocham Cię!

49. Kochana Babciu, niech Twój Dzień Babci będzie równie kolorowy, jak Twoje eksperymenty z nowymi odcieniami włosów. Niech życie będzie pełne niespodzianek! Kocham Cię!

50. Babciu, życzę Ci dzisiaj tyle uśmiechu, ile masz zawsze, gdy odkrywasz, że Twoje wnuki wymyśliły nowy sposób na „ułatwienie” obsługi telewizora. Niech uśmiech trwa! Kocham Cię!

Źródło:

all4mom