Lidl tnie ceny o 23% VAT – sprawdź, jakie promocje przyniesie tydzień z aplikacją Lidl Plus

Lidl Polska chroni polskie rodziny przed inflacją. Sieć obniża właśnie ceny kilkudziesięciu produktów z różnych kategorii o równowartość podatku VAT tj. o 23%. Pierwsza część promocji, obejmująca tekstylia domowe i piżamy dla całej rodziny, będzie obowiązywała od poniedziałku do środy, 3-5 lipca, aż do wyczerpania zapasów. Od czwartku, 6 lipca, w sklepach pojawi się z kolei przecenione małe AGD. Akcja zakończy się w sobotę, 8 lipca, ofertą skierowaną do majsterkowiczów. Warto się spieszyć!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
LIDL_Taniej o 23% VAT_Tekstylia domowe

Od najbliższego poniedziałku, 3 lipca, wybrane produkty z oferty Lidl Polska będą tańsze o równowartość podatku VAT, czyli o 23%! W ten sposób sieć po raz kolejny wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków. Akcja promocyjna skierowana jest do użytkowników aplikacji Lidl Plus i będzie obowiązywać wyłącznie w sklepach stacjonarnych.

Jakie produkty kupisz taniej o równowartość podatku VAT tj. o 23%?
Od poniedziałku, 3 lipca, wśród wyjątkowych okazji cenowych pojawią się m.in. idealne na tę porę roku produkty LIVARNO home z kategorii do domu: komplety miękkiej pościeli z chłodnej bawełny satynowej (z delikatnym połyskiem), satynowe poszewki na poduszki 40 x 40 cm, prześcieradło z dżerseju z gumką (z bawełną ze zrównoważonej uprawy), puszyste i chłonne ręczniki frotté (w 100% z bawełny), a także poduszki TopCool 40 x 40 cm czy poduszki z mikrowłókna 70 x 80 cm – obie z wypełnieniem w 50% z materiału pochodzącego z recyklingu. W ofercie nie zabraknie także piżam dla całej rodziny wykonanych z bawełny i wiskozy.

Prawdziwym hitem promocji będzie przecenione małe AGD Silvercrest, które pojawi się w sklepach już od czwartku, 6 lipca. Klienci kupią taniej o równowartość podatku VAT tj. o 23% m.in. beztłuszczową frytkownicę, czajnik elektryczny oraz toster ze stali szlachetnej w stylu urban jungle.

Specjalne okazje obejmą także narzędzia warsztatowe marki Parkside. Tylko w sobotę, 8 lipca, miłośnicy majsterkowania kupią taniej m.in.: frezarkę górnowrzecionową o mocy 1200 W, odkurzacz piorący 2 w 1, młotowiertarkę o mocy 1050 W i sile uderzeniowej 3 J, laser krzyżowy z 2 trybami projekcji, a także przydatne akcesoria: zestawy bitów i kluczy nasadkowych, tarcze do pilarki ręcznej oraz wózek transportowy.

Szczegółowe informacje o ofercie oraz cenach znajdują się na stronie Lidl.pl
oraz w
gazetce promocyjnej (od poniedziałku 3 lipca do soboty 8 lipca).

LIDL_Taniej o 23% VAT_katalog
Fot. Lidl Polska
LIDL_Taniej o 23% VAT_Małe AGD
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska