Lidl Polska pod hasłem „Wszystko co najlepsze z mleka” promuje polski nabiał marki Pilos

Lidl Polska współpracuje z polskimi mleczarniami, tworząc produkty pod marką Pilos. Krajowy nabiał to jedna z grup asortymentowych najczęściej eksportowana przez sieć na rynki, na których obecny jest Lidl. Firma rozpoczęła właśnie kampanię promującą markę Pilos z podkreśleniem, że produkty powstają z polskiego mleka.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Lidl Polska od lat współpracuje z polskimi mleczarzami, oferując produkty pod marką Pilos. W portfolio marki dostępnych jest ponad 100 produktów – nabiału oraz przetworów mlecznych. W sklepach znajdziemy twarogi oraz masło Pilos, których sekretem tradycyjnego i pysznego smaku jest właśnie polskie mleko. Obecnie sieć współpracuje z wieloma krajowymi mleczarniami, takimi jak m.in.: Spółdzielnia Mleczarska Mlekovita, Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol, Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy, Spółdzielcza Mleczarnia Spomlek czy Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu. Lidl Polska wspiera rozwój polskich dostawców również poprzez eksport ich produktów na rynki zagraniczne, na których obecna jest sieć. Nabiał – obok polskich wędlin i mięsa – cieszy się największym zainteresowaniem za granicą.

Lidl Polska prowadzi obecnie kampanię „Wszystko co najlepsze z mleka”, która promuje produkty dostępne pod marką Pilos. Sieć podkreśla, że to właśnie dzięki polskiemu mleku, artykuły mają wyjątkowy smak i cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród klientów. Kampanii towarzyszą również specjalne oferty promocyjne – od czwartku 13 kwietnia do soboty 15 kwietnia przy zakupie dwóch opakowań jogurtu naturalnego 3% Pilos za drugie opakowanie zapłacimy 60% taniej (1,23 zł/ 400g/ 1 opak. – cena przy zakupie dwóch sztuk, 1,76 zł – cena regularna).

O kampanii
Kampania „Pilos – wszystko co najlepsze z mleka” została zaplanowana w telewizji, radiu, gazetkach, POS oraz digitalu. W ramach kampanii we współpracy z agencją GPD powstał spot telewizyjny, w którym lektorką jest Krystyna Czubówna. Kampania będzie trwać do końca kwietnia br.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach funkcjonuje około 12 000 sklepów Lidl, a w Polsce około 800.

Źródło:

Lidl Polska