Leroy Merlin startuje z Katalogiem Projekty online 2024

Dla klientów poszukujących inspiracji połączonych z informacjami zakupowymi marka Leroy Merlin uruchomiła interaktywny e-katalog „Projekty” na sezon 2024. Pozwala on szybko znaleźć gotowe aranżacje inspirujących kuchni, łazienek i innych wnętrz, wraz z opisami produktów i cennikami zebranymi w przystępny sposób. Pomysły na wnętrza opracowano w kilku wariantach cenowych. Katalog obfituje też w interesujące materiały przygotowane przez ekspertów marki Leroy Merlin, takie jak porady, wybrane trendy wnętrzarskie oraz nowinki techniczne i produktowe.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
katalog aranżacje 2024

Interaktywny i wypełniony multimediami Katalog Projekty 2024 to tradycyjna publikacja Leroy Merlin prezentowana w okresie przedwakacyjnym. W tym roku katalog przyjął formułę online, podobnie jak opublikowany na początku wiosny Katalog Ogród 2024. E-publikacja Projekty 2024 ma charakter kilkuwymiarowego informatora, poradnika i zbioru inspiracji przygotowanych przez projektantów oraz trend managerów i ekspertów tworzących ofertę. Struktura katalogu obejmuje interaktywne moduły (np. aranżacje, slidery z produktami, porady, filmy) pozwalające na przeglądanie inspirujących wnętrz z łatwym dostępem do informacji o wykorzystanych materiałach i produktach.

– Nasi klienci coraz częściej szukają inspiracji wnętrzarskich na ekranach swoich telefonów i tabletów. Katalog Projekty Online pozwala na szybki dostęp nie tylko do ciekawych pomysłów na aranżacje kuchni czy łazienek, ale także do praktycznej wiedzy. Dzięki temu skracamy drogę od pomysłu do podjęcia decyzji o remoncie. Klient nie musi już poświęcać czasu na szukanie odpowiednich produktów do realizacji swoich marzeń. Mamy nadzieję, że  stylowe dodatki i projekty naszych ekspertów, oraz bogata oferta nowości produktowych ułatwią planowane inwestycje remontowe, ale też staną się bodźcem inspirującym do zmiany wnętrz. Niezależnie czy myślimy o małym odświeżeniu pokoju, czy o dużym remoncie – powiedziała Joanna Próchnicka, Dyrektorka Komunikacji Marketingowej w Leroy Merlin.

Fot. Leroy Merlin

Katalog Projekty Online uruchomiono 12 czerwca 2024. Przygotował go zespół komunikacji marketingowej Leroy Merlin we współpracy z agencją Washing Machine. Publikacja została podzielona na 3 działy tematyczne: Kuchnia, Łazienka oraz Wnętrza. W każdym z nich prezentowane są setki produktów w wielu kombinacjach aranżacyjnych i cenowych. By utrzymać stałe zainteresowanie katalogiem zaplanowano rotację treści i wzbogacanie publikacji o kolejne odsłony materiałów merytorycznych i inspiracyjnych.

Link do katalogu Projekty 2024 znajduje się pod adresem https://katalog.leroymerlin.pl/magazyn/projekty-2024/

Źródło:

Leroy Merlin