Lepsza od… najlepszej: nowa kolekcja sloggi ZERO FEEL

Nie bez powodu nasza linia ZERO Feel ma tylu fanów! Dzięki bezszwowej konstrukcji z gładkimi, prostymi, bezfiszbinowymi krojami stała się prawdziwym must have w garderobach na całym świecie, definiując na nowo pojęcie niewidocznej bielizny. Wprowadzona na rynek japoński w 2016 roku, a w Europie dwa lata później, wywołała zamieszanie na scenie bieliźnianej, a kupujący zakochali się w tym przełomowym, niewyczuwalnym rozwiązaniu.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
sloggi_kolekcja ZERO FEEL SS 2024_8

Od tego czasu komfort stał się dla naszych konsumentów ważniejszy niż kiedykolwiek wcześniej. A my – jako, że zawsze lubimy być o krok do przodu, postanowiliśmy tym razem przeprojektowa linię ZERO Feel z myślą o nowym pokoleniu klientek sloggi – o świadomych, dbających o środowisko kobietach, które stawiają na rutyny self-care i na lepszą jakość w życiu.

Zupełnie nowa odsłona ZERO Feel oferuje nieporównywalnie większy komfort, lepszą trwałość, a dzięki szerszej gamie rozmiarów, jest jeszcze bardziej inkluzywna niż dotychczas. W kolekcji znajdziemy pełne spektrum nowoczesnych fasonów majtek – do wyboru modele: Hipster, Tiny Tanga, High Leg i Maxi oraz biustonoszy: Bralette, Top, Ultra Bra i Soft Bra. Ich nowa, ulepszona wersja posiada lekką jak piórko, oddychającą wkładkę, którą można wyjąć lub włożyć, aby uzyskać optymalne wsparcie i swobodę.

sloggi_kolekcja ZERO FEEL SS 2024_6
Fot. sloggi®
Fot. sloggi®

Linia ZERO Feel została także wzbogacona o całkowicie nowe modele topów (Spaghetti Top), kolarek i body. Wszystkie dostępne są w kolorach Black, Silk White, Burnt Henna, Cacao i Nostalgic Brown. A ponieważ komfort jest przeznaczony dla każdego – bez wyjątku, wybrane modele występują teraz w rozmiarach do XXL.

Nie można też zapomnieć o innej wyjątkowości tej kolekcji – jest ona tak miękka, tak wygodna i nie pozostawia żadnych czerwonych odcisków czy otarć, że naprawdę czujesz się, jakbyś w ogóle nie miała na sobie bielizny. Nie posiada nawet żadnych wewnętrznych metek, które mogłyby zaburzyć komfort noszenia.

W sezonie SS 2024 kultowa tkanina, z której wykonana jest bielizna ZERO Feel, została udoskonalona, tak aby była jeszcze lżejsza i bardziej oddychająca niż kiedykolwiek wcześniej. Jednocześnie została zachowana jej charakterystyczna rozciągliwość 360°, która przyniosła jej popularność. Dodatkowo posiada ona certyfikat GRS, czyli krótko mówiąc – jest to bielizna, która sprawia, że czujemy się świetnie, a sam proces jej powstawania jest przyjazny dla planety.

Nowa odsłona ZERO Feel wykorzystuje wszystko, co w niej najlepsze, podkręca do maksimum, wynosząc na jeszcze wyższy poziom komfortu. Nie oznacza to jednak, że Twoje ulubione, sprawdzone linie znikają. Nadal możesz kupić subtelne ZERO Feel Lace i sportowe ZERO Feel Flow.

Bez względu na to, jak dobrze się czujesz, przygotuj się na… jeszcze lepsze samopoczucie. Odkryj na nowo Sloggi ZERO Feel.

sloggi®
sloggi® zapewnia prawdziwy komfort na co dzień poprzez najwygodniejszą i najbardziej innowacyjną bieliznę na świecie. Marka dostępna na rynku od 1979 r. już od dawna zajmuje topową pozycję w Europie w sprzedaży bielizny. Obecnie dostarcza wyjątkowo komfortową, różnorodną bieliznę dla kobiet i mężczyzn w Europie, Azji, Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Marka sloggi należy do Grupy Triumph International, która obsługuje 40000 odbiorców hurtowych i sprzedaje swoje produkty w 3600 kontrolowanych punktach handlowych oraz za pośrednictwem kilku własnych sklepów internetowych. Należy do Business Social Compliance Initiative (BSCI).
sloggi® logo

Źródło:

sloggi®