L.O.L. Surprise!™ z limitowaną kolekcją lalek z okazji 50. rocznicy powstania Hello Kitty®

L.O.L. Surprise! podjęło współpracę z Hello Kitty. Działania zapoczątkowane zostały z okazji okrągłej rocznicy – bowiem firma z uroczym kotkiem cieszy dzieci w każdym wieku już od 50 lat! Połączenie dwóch kultowych marek, które mają wspólne przesłanie dobrej, kreatywnej i pełnej akceptacji zabawy – zarówno dla dzieci jak i dorosłych na całym świecie – to przepis na sukces. Limitowana edycja lalek to propozycja idealna, która ucieszy zarówno dzieci jak i kolekcjonerów.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
MGA_L.O.L. Surprise! x Hello Kitty2

Kultowy produkt w limitowanej edycji

Przez pięć dekad Hello Kitty inspirowała pokolenia, a jej przesłanie przyjaźni, życzliwości i integracji od zawsze wykraczało daleko poza podziały. Marka L.O.L. Surprise!, która kieruje się tymi samymi zasadami tworząc swoje wyjątkowe produkty, nie mogła przejść obojętnie obok 50. rocznicy uroczego kociaka. To dzięki współpracy dwóch uwielbianych przez wielu brandów, fani będą mieli okazję uczcić przełomowy dla Hello Kitty rok. Lalki z limitowanej edycji mają inspirować dzieci na całym świecie do bycia sobą i zaakceptowania swojej indywidualności.

Jesteśmy pewni, że specjalna, limitowana edycja L.O.L. Surprise! x Hello Kitty nie zawiedzie swoich fanów. W wyjątkowych zestawach znajdziemy supersłodkie ubrania w pastelowej kolorystyce i akcesoria o tematyce Hello Kitty, które dla swoich wielbicieli wyselekcjonowała osobiście marka Sanrio – podkreśla Katarzyna Spieszko, Marketing Manager, MGA Entertainment Poland. – ta uroczysta, rocznicowa kolekcja dołącza do nieustannie rosnącego portfolio L.O.L. Surprise!, lalek, które mają na celu zaangażowanie w kreatywną, pełną empatii i akceptacji zabawę zarówno dzieci, jak i dorosłych.

———

———

Lalki L.O.L. Surprise! x Hello Kitty dostępne w sprzedaży już od lutego. Zabawki będzie można kupić w najlepszych sklepach z zabawkami.

MGA_L.O.L. Surprise! x Hello Kitty
Fot. MGA
Fot. MGA

Zabawki w motywie miauuu

Z okazji 50. rocznicy Hello Kitty i wyjątkowej współpracy marki z L.O.L. Surprise!, fani będą mogli liczyć na dwie unikatowe lalki. Kreatywność to drugie imię twórców, dlatego każda z propozycji będzie nosić swoje (oczywiście bardzo urocze) imię, świadczące o jej indywidualizmie. Wybór padł na nazwy: Crystal Cutie i Miss Pearly – to właśnie takie laleczki pojawią się na sklepowych półkach, a nazwy mocno je definiują – możemy wypatrywać przesłodkich lalek w perłowych barwach.

Każda z zabawek zawierać będzie aż siedem niespodzianek do rozpakowania, w tym strój, buty, akcesoria dopasowane do postaci, torebkę i naklejkę, którą można przykleić w dowolne miejsce, co pozwoli być jeszcze bliżej świata Hello Kitty. Lalki zapakowane będą w uroczą kulę – oczywiście w kształcie kotka. Dzięki swojemu praktycznemu rozmiarowi i opakowaniu zabawki łatwo się przechowuje, a także zabiera w podróż.

Rocznicowe lalki to idealna propozycja dla małych i dużych wielbicieli zarówno marki L.O.L. Surprise! jak i Hello Kitty. Dodatkowo będzie to prawdziwa gratka dla kolekcjonerów, ponieważ produkty zostaną wypuszczone na rynek w limitowanej ilości, a jak wiemy takie „perełki” nie tylko cieszą oko, ale przede wszystkim są iście unikatowe!

MGA
MGA Entertainment jest jedną z najszybciej rozwijających się i największych prywatnych firm zajmujących się zabawkami oraz rozrywką na świecie. Firma z siedzibą w Los Angeles i biurami na całym świecie tworzy innowacyjne, zastrzeżone i licencjonowane produkty konsumenckie oraz rozrywkowe, w tym zabawki, gry, lalki, odzież, elektronikę użytkową, elementy wystroju domu, artykuły papiernicze, artykuły sportowe, filmy i seriale telewizyjne. Rodzina MGA obejmuje wielokrotnie nagradzane marki, takie jak L.O.L. Surprise!™, Little Tikes®, Rainbow High™, Shadow High™, Bratz®, Miniverse™ MGA, Fluffie Stuffiez™, Na! Na! Na! Surprise™, Micro Games of America™, Baby born® Surprise and Zapf Creation®. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.mgae.com oraz w social mediach: LinkedIn, Twitter i Facebook. 

Źródło:

MGA