Kuchnia na miarę

Obecnie kuchnie mogą być doskonale dostosowane do oczekiwań i preferencji użytkowników. Poza wyborem stylu, kolorów, materiałów i dekoracji pozwalających stworzyć wymarzoną estetykę wszystko zaczyna się od układu funkcjonalnego, dobranego do sposobu gotowania.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
ZUMBA NERO, bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka, czarna, fot. Ferro

Układy mogą być otwarte i zamknięte, liniowe, rogowe lub z półwyspem. Musimy odpowiednio dopasować wielkość szafek, półek i szuflad uwzględniając systemy przechowywania oraz ilość i rodzaj przechowywanych przedmiotów. Indywidualne ustawienia oświetlenia gwarantują właściwe warunki do pracy w kuchni. Inteligentne rozwiązania, takie jak oszczędzanie energii, czujniki dotykowe czy urządzenia zintegrowane z aplikacjami mobilnymi, również można dostosować do swoich potrzeb.

CAMIRO INOX, Bateria zlewozmywakowa stojąca, MEZZO II, Zlewozmywak granitowy 1-komorowy 48 -78, fot. Ferro
CAMIRO INOX, Bateria zlewozmywakowa stojąca, MEZZO II, Zlewozmywak granitowy 1-komorowy 48 -78, fot. Ferro

Industrialna elegancja

Industrialna przestrzeń cechuje się ciemnymi barwami, dużymi oknami z czarnymi szprosami oraz wyeksponowaną cegłą i instalacjami. Szczególnie intrygującym, spersonalizowanym elementem jest zawieszona nad wyspą konstrukcja z czarnej stali. Łączy ona punktowe oświetlenie z miejscem przechowywania wina, kieliszków i roślin. Zlewozmywak umieszczony na wyspie eksponuje baterię CAMIRO INOX, która przyciąga wzrok dzięki ciekawej, prostokątnej formie ze stali nierdzewnej o szczotkowanej powłoce.

———

———

FIESTA BRIGHT GOLD bateria zlewozmywakowa, stojąca, fot. Ferro

Ponadczasowa estetyka

W ciepłej kuchni utrzymanej w nowoczesnej odmianie vintage postawiono na marmur i stonowane barwy. Podczas projektowania zabudowy istnieje możliwość dostosowania wysokości umieszczenia sprzętów, by pasowała do potrzeb domowników. Ich biała powierzchnia koresponduje z wiszącymi szafkami, rozświetlając pomieszczenie i tworząc ciekawe efekty odbicia światła od ryflowanych, przezroczystych frontów. Złota, lśniąca FIESTA BRIGHT GOLD stanowi wyjątkowy akcent i dodaje elegancji. Jej unikalny design, z obracającą, prostą wylewką i minimalistycznym uchwytem, przyciąga uwagę, idealnie komponując się z uchwytami o identycznym wykończeniu.

ZUMBA SLIM 2F bateria zlewozmywakowa stojąca z elastyczną wylewką, fot. Ferro

Skandynawska atmosfera

Przestronna skandynawska kuchnia zaprojektowana została z wyrazem. Drewno, charakterystyczne dla tego stylu, jest widoczne na parkiecie i masywnym blacie. Biel przeważa na zabudowie i ścianach, harmonijnie kontrastując z elementami w kolorze czarnym. Wykorzystanie stołu jadalnianego, jako wyspy jest praktycznym rozwiązaniem. Różnorodne, unikatowe oświetlenie podkreśla różne obszary wnętrza, nadając mu niepowtarzalny klimat. Efektowna bateria kuchenna ZUMBA SLIM 2F łączy w sobie czerń z chromem, spajając wykończenia innych dodatków. Elastyczna wylewka umożliwia dowolne formowanie, zapewniając maksymalny komfort podczas zmywania, a dwie funkcje strumienia pozwalają regulować jego moc do wykonywanej czynności.

ZUMBA, Bateria zlewozmywakowa z białą, elastyczną wylewką, fot. Ferro
ZUMBA, Bateria zlewozmywakowa z białą, elastyczną wylewką, fot. Ferro

Rozświetlony minimalizm

W minimalistycznych wnętrzach fronty są gładkie i pozbawione uchwytów. Kolorem przewodnim jest biel, stosowana zarówno w chłodnych, jak i ciepłych odcieniach, optycznie powiększając przestrzeń. Intencjonalne zastosowanie półek między szafkami pozwala na swobodny dostęp do naczyń. Smukła ZUMBA SLIM 2F prezentuje się niezwykle szykownie. Jej wylewka współgra z otoczeniem, a chromowane detale perfekcyjnie pasują do delikatnych, wiszących lamp.

ZUMBA NERO, bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka, czarna, fot. Ferro
ZUMBA NERO, bateria zlewozmywakowa, elastyczna wylewka, czarna, fot. Ferro

Subtelny loft

Pomieszczenie w stylu loftowym czerpie inspirację z industrializmu, lecz wykorzystuje więcej jasnych materiałów, stąd marmur oraz jaśniejsze drewno nie są zaskoczeniem. Metalowe elementy wyposażenia, jednak nadal okazują się kluczowe. Wyspa ma interesujące wcięcie na hokery, co sprawia, że stanowi zarówno miejsce do przygotowywania posiłków, jak i ich spożywania. Elastyczna wylewka czarnej baterii ZUMBA NERO posiada wyjątkowo duży zasięg. Model doskonale komponuje się z nastrojem tej nowoczesnej aranżacji.

Źródło:

Ferro