Kuchnia (jeszcze bardziej) funkcjonalna

Kuchnia to jedno z tych pomieszczeń, w których bałagan powstaje błyskawicznie, doprowadzając domowników niejednokrotnie do szewskiej pasji. Dla wszystkich tych, którym chaos naprawdę przeszkadza, mamy DWIE wiadomości…
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Pierwsza – zła, jest taka, że nie ma magicznego sposobu, żeby tego uniknąć.

Drugą – dobrą wiadomością jest to, że można nad tym zapanować. Wystarczy wyposażyć kuchnię w odpowiednie akcesoria.

Nowe serie akcesoriów kuchennych jakie pojawiły się ostatnio w portfolio Laveo łączą w sobie funkcjonalność z elegancją. W kolekcji OSLO znajdziemy praktyczne stojaki oraz suszarkę do naczyń w czarnym kolorze połączonym z bambusowymi elementami.

Na stojaku na wino zmieścimy 6 butelek. Dzięki ażurowemu pojemnikowi przybory kuchenne i sztućce będziemy mieć zawsze pod ręką. Stabilny stojak na ręcznik papierowy ułatwi oderwanie potrzebnej liczby listków.

Na przekór zasadzie, że „jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego” nasza Manager Procesu Produkcyjnego – Maria Kubiak zaprojektowała multifunkcyjne ociekacze granitowe HALVO.

To mobilne deski, które można wykorzystać na wiele sposobów. Zahaczając specjalnym zagłębieniem o rant zlewozmywaka Halvo staje się ociekaczem. Atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego sprawia, że deski mogą posłużyć do serwowania potraw. Wytrzymałość granitu na wysoką temperaturę, zarysowania i uderzenia umożliwia przygotowywanie na nich tradycyjnych kotletów schabowych, krojenie czy odstawianie gorących naczyń.

Fot. Laveo
Fot. Laveo

Źródło:

Laveo