Krioterapia w domu? Dzięki YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY to możliwe

DO NIEDOSKONAŁOŚCI SYLWETKI WARTO PODEJŚĆ… NA CHŁODNO. REGULARNA I ODOPOWIEDNIA PIELĘGNACJA SKUTECZNIE POMOŻE ZREDUKOWAĆ CELLULIT ORAZ WYSMUKLIĆ BRZUCH I UDA. CHŁODZĄCY KONCENTRAT YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY KRIOTERAPIA WYSZCZUPLAJĄCA WSPOMAGA PROCESY NIEZBĘDNE DO WALKI Z NADMIAREM TKANKI TŁUSZCZOWEJ.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Niskie temperatury już w starożytności wykorzystywano w celach leczniczych. Okłady ze śniegu i lodu były naturalnym sposobem na łagodzenie stanów zapalnych i bólu. Obecnie krioterapia ma szerokie zastosowanie. Niskie temperatury wykorzystuje się wspomagająco w medycynie, rehabilitacji i podczas zabiegów modelujących sylwetkę. Lekarze medycyny estetycznej zauważyli, że minusowe temperatury mogą pomóc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej. Działanie chłodzące sprawia, że komórki tłuszczowe obumierają, a dzięki procesom metabolicznym są stopniowo usuwane z organizmu. Zabieg krioterapii stał się inspiracją dla marki Yoskine, która wraz we współpracy z japońskimi laboratoriami stworzyła Koncentrat do bezinwazyjnego modelowania sylwetki.

SKŁADNIKI AKTYWNE:

5% ALGA KOMBU – wyciąg z japońskich alg Kombu Laminaria Japonica, zbieranych z zimnych mórz u wybrzeży wyspy Hokkaido. Algi są bardzo bogate w polisacharydy o działaniu napinającym i nawilżającym skórę.

TSUBAKI OIL – olej pozyskiwany z nasion japońskiej zimowej róży, bogaty w kwasy linolowy i oleinowy, działa na skórę regenerująco.

KOFEINA – koncentrat kofeinowy, który ma silne właściwości wyszczuplające oraz antycellulitowe.

WODA Z LODOWCA – powstaje w wyniku topnienia lodowców. Zapewnia odpowiedni poziom nawodnienia i uelastycznia skórę. Bogata w minerały, które zmiękczają i regenerują skórę.

Yoskine Tsubaki Slim Body

Krioterapia wyszczuplająca

Cena: 45,99 zł

Pojemność: 200 ml

YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY KRIOTERAPIA WYSZCZUPLAJĄCA – opracowany we współpracy z japońskimi laboratoriami KONCENTRAT do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki, o intensywnym efekcie chłodzącym. Drogocenny olej TSUBAKI, kofeina oraz mocno skoncentrowany wyciąg z algi kombu mobilizuje na powierzchni skóry procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

ODCZUWALNY EFEKT CHŁODZENIA – KRIOTERAPII

Japońska krioterapia wyszczuplająca na płaski brzuch i smukłe uda z 5% ekstraktem z algi Kombu. Chłodzący koncentrat o silnych właściwościach wyszczuplających i antycellulitowych. Pierwsze, najszybciej widoczne efekty stosowania, to bardziej jędrna i gładka skóra. Systematyczne stosowanie produktu pomoże w ujędrnieniu, wyszczupleniu i wymodelowaniu sylwetki, a szczególnie brzucha oraz ud.

W produkcie zastosowano nowatorską technologię IN-YO TECHNOLOGY – rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej. Technologia IN’DETOX & YO’ACTIVE – technologia zainspirowana odkryciem japońskiego naukowca na temat autofagii komórkowej. Łączy detoksykację komórek skóry z silnym działaniem odmładzającym. Oczyszcza komórki, przez co dostarczane do skóry składniki aktywne mogą działać znacznie skuteczniej.

Stosowanie: Rano i wieczorem wmasować koncentrat w miejsca objęte cellulitem lub narażone na jego występowanie. W celu zwiększenia skuteczności połączyć aplikację z masażem lub szczotkowaniem ciała. Stosować regularnie, szczególnie na brzuch i uda.

DODATKOWE INFORMACJE O SKŁADNIKACH I PRODUKATCH:

https://www.kosmopedia.org/

https://www.yoskine.com/pl/home/

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR