Konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski trwa!

W tym roku zostań Mikołajem jeszcze przed świętami i zrób prezent sobie i Planecie. To bardzo proste, bo na Instagramie @neboa.pl oraz @paprockibrzozowski trwa właśnie świąteczny konkurs, w którym na zwycięzców czekają nagrody: zestawy wegańskich kosmetyków do pielęgnacji włosów Neboa oraz limitowane torby od projektantów. Warunkiem udziału w zabawie jest udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Konkurs trwa do 20 grudnia.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Konkurs Neboa x Paprocki & Brzozowski trwa!

To nie przypadek, że Neboa połączyła siły z duetem Paprocki & Brzozowski. Projektanci zaprezentowali 3 października 30 pięknych kreacji z kolekcji atelier My Body My Art., oddając w ten sposób hołd pewnym siebie kobietom, ich różnorodności i potrzebom. Neboa, jako partner wydarzeń, jest zawsze tam, gdzie kobiecość idzie w parze z dobrym designem i jest okazją, aby dać wyraz filozofii marki, która wyraża się poprzez hasło Respect the Nature. Wspólne działania to kurs na lepszą przyszłość i zaproszenie do aktywnego wspierania Planety poprzez codzienne wybory.

Neboa
NEBOA to polska marka naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych do włosów i ciała. Jej produkty są tworzone zgodnie z filozofią Respect the Nature, która towarzyszy marce na wszystkich obszarach istnienia: od opracowania wegańskich i naturalnych receptur, poprzez opakowania stworzone w duchu less waste, na realnych działaniach na rzecz oczyszczania mórz i oceanów kończąc. Wszystkie kosmetyki Neboa posiadają certyfikat PETA Cruelty Free and Vegan. Jako oficjalny partner Fundacji MARE, a także fundator specjalistycznego kosza PortBin, który oczyszcza Bałtyk z plastiku, Neboa dba o przyszłość polskiego morza i nieustannie poszukuje nowych możliwości ochrony jego cennych zasobów. Portfolio produktowe marki obejmuje 19 kosmetyków do pielęgnacji włosów i skóry głowy oraz 6 żeli pod prysznic. Kosmetyki Neboa są dostępne wyłącznie w sieci Rossmann.

Źródło:

Neboa