Konferencja prasowa REMÉ – relacja po wydarzeniu

Pod hasłem „Piękno jest w Tobie” marka REMÉ zorganizowała wyjątkowe spotkanie, podczas którego znane ekspertki w swojej dziedzinie, rozmawiały o kobiecości i pięknie.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. Platinium Cast Agencja PR
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Spotkanie odbyło się w warszawskim klubie Jassmine, a w panelu dyskusyjnym wzięły udział: aktorka, ikona stylu Marieta Żukowska – ambasadorka marki REMÉ, lekarz medycyny estetycznej Monika Bujanowska, makijażystka gwiazd Marta Gąska, kosmetolog i autorka holistycznego konceptu Balance&Beauty Marta Bem, psycholog Aleksandra Potykanowicz oraz stylistka Marta Pożarlik. Spotkanie poprowadziła dziennikarka, prezenterka i psycholog Małgorzata Ohme. Podczas rozmowy zaproszone panie rozmawiały o kobiecej sile, zdradziły swoje sposoby na piękno i szczęście oraz sekrety swojej urody. Wśród gości wydarzenie pojawiło się wiele znanych osób, m.in. Joanna Przetakiewicz, Maja Sablewska, Katarzyna Warnke, Anna Maria Sieklucka, Żaklina Ta Dinh, Joanna Kuberska czy Gabriela Muskała.

„Dbanie o siebie to nie tylko pójście do fryzjera i zrobienie sobie nowego manicure. Dbanie o siebie to także pozwolenie sobie na to, aby stawiać siebie i swoje potrzeby na pierwszym miejscu. Sen, odpoczynek, spacer, spotkanie z przyjaciółką, ale także dbanie o siebie od środka, suplementacja, zdrowe jedzenie – to wszystko jest mi bliskie, bo od tego wszystko się zaczyna. Od rewolucji i powiedzenia sobie – jestem ważna. To nie jest egoizm albo egocentryzm. Wiem, że wiele kobiet krępuje się w ten sposób myśleć o sobie, a to jest błąd” – powiedziała Joanna Przetakiewicz.

———

———

„Przez większość życia, abym poczuła się piękna, musiałam potwierdzać te zewnętrze okoliczności – sukcesy zawodowe, stopnie, ludzie, którzy prawili mi komplementy. Dopiero gdy podeszłam do siebie z czułością i miłością, zaczęłam naprawdę być dumna z sukcesów, poczułam się wywnętrznie piękną” – powiedziała Małgorzata Ohme. Gwiazdą wieczoru była marka REMÉ i Marieta Żukowska, która jest jej ambasadorką.

„Całe życie uważam, że aby kobieta była piękna, musi podkreślać swoje walory i dbać o siebie od wewnątrz. Uroda przemija, a piękno pozostaje. Jeśli zadbamy o nasze wnętrze, damy mu opiekę, czułość, troskę, nasze ciało się nam odpłaci. Jest mi po drodze z marką REMÉ. W mojej pracy, muszę mieć piękną skórę, włosy paznokcie. Niestety, kamery, światła sceniczne, ciężki makijaż nie sprzyjają kondycji skóry i włosów. Codzienna pielęgnacja w postaci kolagenu jest dla mnie idealnym rozwiązaniem” – powiedział ambasadorka marki, Marieta Żukowska.

Marieta jest dokładnie taka jak nasza marka. Jest kobietą, która dba o to, co jest najważniejsze – podstawę, fundamenty. Marka REMÉ także skupia się na fundamentach. A dla każdej kobiety fundamenty piękna to skóra, włosy i paznokcie. REMÉ chce ułatwić sztukę dbania o siebie w prosty i przyjemny sposób” – powiedziała managerka marki, Zuza Wodarska. Podczas wieczoru goście mieli okazje spróbować kolagenu w trzech smakach. A ucztą dla ducha był koncert wybitnej artystki, Moniki Brodki.

Fot. Platinium Cast Agencja PR
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR