Kolekcja plażowa marki Esprit

Podkreślający sylwetkę, dobrze skrojony i zgodny z najnowszymi trendami strój kąpielowy to obowiązkowy element wakacyjnej garderoby. W letniej kolekcji marki Esprit znajdziecie modele jedno- i dwuczęściowe wprost idealne na plaże, a także zwiewne sukienki i tuniki, które zarzucone na kostium będą prezentować się wyjątkowo stylowo.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Kostiumy jednoczęściowe
Kiedyś kojarzone wyłączenie ze sportem kostiumy jednoczęściowe są obecnie coraz częściej wybierane przez kobiety na plażę. Warto postawić na model z ciekawym wzorem, który wieczorami posłuży nam jako body do spodni czy spódniczek.

Fot. Esprit

Stroje dwuczęściowe
Dwuczęściowe stroje kąpielowe od marki Esprit perfekcyjnie podkreślają sylwetkę i gwarantują idealną opaleniznę. Możemy zdecydować się na ponadczasowy, jednokolorowy model, który nigdy nie wyjdzie z mody lub postawić na odrobinę szaleństwa i wybrać wzorzysty model. 

Fot. Esprit

Sukienki i tuniki plażowe
Lekkie i zwiewne sukienki i tuniki to obowiązkowy element plażowego stroju, który chroni naszą skórę przed słońcem i wiatrem. W tym sezonie stawiamy na kolorowe, luźniejsze modele, które zagwarantują nam maksymalną wygodę.

Fot. Esprit

Źródło:

Esprit