Kolekcja Flik Flak x Faber-Castell zaprasza dzieci na całym świecie do tworzenia

Nadeszła pora, by pobudzić kreatywność z kolekcją Flik Flak x Faber-Castell. Wśród codziennych zajęć pojawią się nowe okazje, by dzieci odkrywały i wyrażały swoją wyobraźnię. W ramach współpracy, marki Flik Flak i Faber-Castell stworzyły dwa unikatowe produkty, które uwolnią i rozwiną dziecięcą kreatywność. Każdy komplet Flik Flak x Faber-Castell zawiera dziecięcy zegarek Swiss Made i przybory szkolne. Te lubiane marki pragną, by nauka odczytywania czasu szła w parze z twórczym rozwojem.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
FlikFlak_Faber-Castell_Collection_1

Główną inspiracją dla SKETCH IN SPARKLE jest kolor różowy. Silikonowy pasek z brokatem zegarka Flik Flak wpasowuje się w metaliczną tarczę z pięknym pastelowo-tęczowym efektem i małymi gwiazdkami przy każdej cyfrze. Do stylu paska nawiązują dwa przyciągające spojrzenia ołówki Faber-Castell Sparkle i pasująca do kompletu gumka RollOn.

Design SKETCH IN BLACK stawia na wyrazistość. Solidny bezel, silikonowa bransoleta i duże liczby, nadrukowane na metalicznej tarczy, tworzą stylową całość. Wyprofilowana gumka Sleeve Mini oraz dwa eleganckie srebrzyste ołówki zapraszają do tworzenia przez cały dzień.

———

———

Specjalne opakowania zaprojektowane dla dostępnej na całym świecie kolekcji Flik Flak x Faber-Castell same w sobie są dziełem sztuki. Róż i czerń rozpływają na nich, tworząc efekt akwareli. W środku czekają Flik i Flak, ze szkicownikami w dłoniach.

Te atrakcyjne prezenty wydobędą talent i radość – niezależnie od tego, czy obdarowana osoba zechce wykonać portret domowego zwierzaka czy zamarzy o odkryciu w sobie talentu Picassa.

Flik Flak
Flik Flak to ulubione zegarki dzieci z całego świata, które już od 1987 roku pozwalają im kontrolować czas. To pierwsze zegarki dla dzieci, które w udany sposób połączyły naukę odczytywania godziny z dobrą zabawą i rozrywką. Zegarki Flik Flak są w całości Swiss made z materiałów wolnych od BPA. Ich główki, pętle, języczki i sprzączki są wykonane z materiału RilsanR, pochodzącego z nasion rącznika pospolitego, a paski tekstylne zostały przetworzone z butelek PET. Zegarki napędzane przez szwajcarski mechanizm kwarcowy są wstrząsoodporne i nadają się do prania w pralce w temperaturze do 40oC. Flik Flak jest marką Swatch Group, największego producenta i dystrybutora zegarków na świecie, posiadającego 160 zakładów produkcyjnych na terenie Szwajcarii.

Źródło:

Flik Flak