Kolejna drogeria Hebe w Rzeszowie już otwarta

Dziś, 7 grudnia br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w centrum handlowym Auchan Krasne przy ul. Krasne 20B w Rzeszowie. To szósty sklep Hebe zlokalizowany w tym mieście.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Zapachy do -60%”. Promocją objęte zostały zapachy takie jak: TOUS Gems Party, Scalpers Man Boxing Club, Moschino I Love Love, Hugo Boss Bottled Tonic i S. Oliver Soulmate. W drugiej promocji z okazji otwarcia znajdziemy „Wszystkie produkty marek do -50 %” z produktami marek: L’Oréal, Garnier, Mixa, Maybelline oraz Dessange.

Poza tym, z okazji otwarcia szóstego sklepu Hebe w Rzeszowie skorzystamy z kolejnych dwóch promocji „Profesjonalna pielęgnacja twarzy i włosów do -40%” obejmującej marki: Anwen, Bandi, Banfi, Yasumi Prosalon oraz „Wszystkie produkty marek do -40%” obejmującej marki: Dove, Rexona, LUX, AXE. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w centrum handlowym Auchan Krasne przy ul. Krasne 20B w Rzeszowie w dniach od 7 do 10 grudnia 2022 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.
Dodatkowo, w dniach 7-10  grudnia 2022 roku na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w centrum handlowym Auchan Krasne przy ul. Krasne 20B w Rzeszowie w dniach 7-10 grudnia 2022 roku.  Hebe w centrum handlowym Auchan Krasne przy ul. Krasne 20B w Rzeszowie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 09:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-19:30. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja