Kolejna drogeria Hebe na warszawskiej Woli już otwarta

Dziś, 16 lutego br., miało miejsce otwarcie najnowszego sklepu Hebe, zlokalizowanego w Forcie Wola przy ul. Połczyńskiej 4 w Warszawie. To kolejny sklep Hebe zlokalizowany w tej dzielnicy Warszawy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Z okazji otwarcia najnowszego sklepu Hebe, klienci będą mogli skorzystać z wyjątkowych ofert specjalnych. Pierwsza z nich to „Pielęgnacja twarzy do -40%”. Promocją objęte zostały kosmetyki m.in. marek takich jak: Hagi, Eveline Cosmetics, Bandi, Pure by Clochee i Revuele. W drugiej promocji z okazji otwarcia, którą jest „Wszystkie produkty marek do -30%” znajdziemy produkty m.in.: Elmex, Palmolive, Meridol, Colgate, Lady Speed Stick i Protex.

Poza tym, z okazji otwarcia nowego sklepu Hebe na warszawskiej Woli skorzystamy z „Pielęgnacji włosów w supercenach!”, dzięki której zakupimy wiele produktów do pielęgnacji włosów do 35% taniej. Promocją objęte są całe linie kosmetyków takich marek jak Gliss, Syoss, Nature Box czy L’Oréal. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Forcie Wola przy ul. Połczyńskiej 4 w Warszawie w dniach od 16 do 20 lutego 2023 roku lub do wyczerpania zapasów. Pełna oferta promocyjna prezentowana jest w ulotkach dostępnych w wymienionym sklepie.

Dodatkowo, w dniach 16-20.02.2023 r. na klientów czeka wyjątkowa oferta – przy zakupach za min. 80 zł z kartą My Hebe otrzymamy rabat 20 zł. Oferta obowiązuje tylko w nowo otwartym sklepie stacjonarnym w Forcie Wola przy ul. Połczyńskiej 4 w Warszawie w wymienionym terminie. Hebe w Forcie Wola przy ul. Połczyńskiej 4 w Warszawie otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-21:00, a w niedziele handlowe w godz. 10:00-20:00. Zapraszamy!

Hebe to sieć oferująca starannie wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Karl Lagerfeld. Hebe posiada bogatą ofertę kosmetyków naturalnych, koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional.
HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.
logo hebe

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja