Knedle dla ptaków w Lidl Polska – pomoc na wyciągnięcie ręki

Okres zimy to szczególny czas wyzwań dla zwierząt, które borykają się z trudnościami w znalezieniu pożywienia i walczą o przetrwanie w mroźne dni. W obliczu niskich temperatur, dbanie o ptaki staje się bardzo istotne. Dlatego Lidl Polska wychodzi naprzeciw tej potrzebie i zaprasza do wspólnej troski o dziką przyrodę. W sklepach sieci pojawiła się specjalna karma w formie knedli dla ptaków, zawierająca kluczowe składniki odżywcze.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Karma dla ptakow knedle - 20 szt

Już teraz w Lidl Polska można kupić knedle dostępne w różnych opcjach, aby każdy mógł dostosować wsparcie do indywidualnych potrzeb latających mieszkańców w swoim otoczeniu: zestaw XXL (5,99 zł/500 g), mix (5,99 zł/4 szt./350 g), zestaw 6 knedli (6,99 zł/ 6 szt./ 500 g) oraz megapak (19,99 zł/20 szt./1,6 kg).

Jednocześnie, taka inwestycja staje się również okazją do nauki i zaangażowania dzieci w troskę o przyrodę oraz rozwijania ich ekologicznej świadomości. To wyjątkowa szansa, by pokazać najmłodszym, jak małe gesty mogą mieć wielki wpływ na dobrostan środowiska.

———

———

Włącz się do zimowego wspierania naszych skrzydlatych przyjaciół.

Już dziś kup knedle dla ptaków w Lidl Polska!

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.
Lidl logo

Źródło:

Lidl Polska