Klaudia Józwiak – makijażystka gwiazd – oficjalną make up artist Maybelline New York

JEST JEDNĄ Z ULUBIONYCH MAKIJAŻYSTEK POLSKICH GWIAZD. STWORZYŁA SETKI MAKIJAŻY NA POTRZEBY SESJI ZDJĘCIOWYCH, KAMPANII REKLAMOWYCH I PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH. OD KWIETNIA 2022 KLAUDIA JÓŹWIAK JEST OFFICIAL MAKE-UP ARTIST MARKI MAYBELLINE NEW YORK W POLSCE.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Klaudia Jóźwiak make up artist Maybelline

Anna Lewandowska, Doda, Agnieszka Kaczorowska – to tylko niektóre nazwiska z pierwszych stron gazet, dla których Klaudia Jóźwiak tworzyła makijażowe kreacje. Aktualnie pracuje przy najważniejszych kampaniach fashion & beauty w Polsce. Często występuje też w roli eksperta w popularnych programach telewizyjnych, a praca na backstage’u przy ich tworzeniu
to jej codzienność.

W swojej pracy odważną ekspresję łączy z elegancką klasyką. Jest prekursorką graficznej kreski. Doskonale interpretuje makijażowe trendy. Podstawą w jej pracy są lekkie, najlepiej płynne kosmetyki, które doskonale stapiają się ze skórą, pozwalają budować stopień krycia bez efektu maski i jednocześnie podkreślają jej naturalny glow. Klaudia udowadnia, że delikatny make up może gwarantować spektakularny efekt.

———

———

Klaudia jest jedną z najbardziej utalentowanych i rozpoznawalnych make-up artist w Polsce. Jej prace doskonale wpisują się w wartości marki Maybelline New York, takie jak aspiracyjny charakter czy bycie trendsetterem na rynku.
Bliski kontakt ze światem makijażu w Polsce i za granicą, daje zarówno Klaudii, jak i marce Maybelline NY, nieskończenie wiele możliwości rozwoju i kreowania wspólnie nowych trendów jako oficjalna Makeup Artist Maybelline New York!”
– ocenia współpracę Honorata Guzińska, Group Brand Manager American Brands
w L’Oréal.

Czeka nas kolejny rok owocnej współpracy z marką Maybelline New York! Już nie mogę doczekać się realizacji wszystkich działań, które wspólnie zaplanowaliśmy! Stay tuned!”
–mówi Klaudia Jóźwiak

Klaudia Jóźwiak przygotowała pokaz makijażowych trendów na drugą edycję MNY Music Stories, która odbyła się 13 kwietnia 2023 roku w budynku Focus, Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

Maybelline New York
MAYBELLINE NEW YORK jest obecnie marką makijażową #1 na świecie*. Serca swoich konsumentów zdobywa dzięki szerokiemu portfolio kosmetyków, które są połączeniem trendów prosto z Nowego Jorku z innowacyjnymi formułami opracowanymi przez naukowców. Marka doskonale wyczuwa potrzeby młodych osób – pomaga im budować poczucie pewności tak, by w pełni mogły wyrażać siebie. Wysoka jakość produktów w szerokiej gamie kolorystycznej pomaga podkreślić naturalne piękno.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR