Kiermasz Sztuki i Rękodzieła: czas na wiosenny glow-up

Tuż po Świętach – od środy 3 kwietnia – do Blue City powraca cykliczny Kiermasz Sztuki i Rękodzieła. Będzie tu można podrasować garderobę i wystrój wnętrz przy pomocy ręcznie robionych przedmiotów i oryginalnych dodatków aż do soboty 6 kwietnia.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Kiermasz Sztuki i Rękodzieła w Warszawie

Ostatnie tego typu wydarzenie zdominowały motywy wielkanocne, jednak tym razem króliczków i jajek nie uświadczymy, co nie znaczy, że zabraknie motywów wiosennych. Od modnych odcieni ubrań i dodatków, przez kwiatowe zapachy ręcznie robionych świec, aż po roślinne motywy na ceramice. Nie zabraknie też oczywiście klasyki, która sprawdzi się niezależnie od okoliczności przyrody.

Oprócz prac uznanych artystów i doświadczonych rękodzielników tworzących z materiałów od skór naturalnych, przez srebro i kamienie półszlachetne aż po glinę i jedwab, nie zabraknie i czegoś dla ciała – kosmetyków z małych manufaktur.

Fot. Blue City
Fot. Blue City

Na Kiermaszu można też spotkać się z prawdopodobnie jednym z największych w stolicy wyborów broszek ściąganych z całego świata – niezależnie od tego, czy ktoś szuka ekstrawaganckiego pawia, eleganckiej pszczoły, czy wzorów związanych z hobby jak rower, aparat fotograficzny czy paleta malarska, w Blue City znajdzie swój wymarzony wzór broszki. Dla fanów sztuki klasycznej gratką okazuje się każdorazowo stoisko na którym można nabyć gadżety codziennego użytku z licencjonowanymi nadrukami najznamienitszych dzieł sztuki – parasolka z motywem z van Gogha, etui na okulary w Moneta a może rękawiczki z fragmentem Klimta? Wybór jest spory!

Kiermasz Sztuki i Rękodzieła w Blue City rozpoczyna się 3 kwietnia o godzinie 10:00, zaś zakończy w sobotę 6 kwietnia o godzinie 22:00 – wraz z zamknięciem centrum handlowego. Wystawców znajdziecie na poziomie -1 (przy fontannie).

Blue City
Blue City to unikalne w skali kraju centrum czwartej generacji, łączące funkcję handlową, rozrywkową i biurową. Oferuje ponad 200 sklepów, punktów gastronomicznych, usługowych i rozrywkowych, nowoczesne kino, klub fitness, liczne atrakcje dla dzieci oraz kilkadziesiąt wydarzeń specjalnych rocznie. Na trzech najwyższych piętrach centrum funkcjonuje strefa gastronomii i rozrywki, która jest otwarta również we wszystkie niedziele. Centrum Handlowe Blue City było wielokrotnie wyróżniane za komfort zakupów i przyjazność klientom oraz docenione za proekologiczność certyfikatem BREEAM In-Use.

Źródło:

Blue City