Już dziś kupisz bilet na „One Piece Film: Red” w Multikinie!

29 września br. Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na film anime „One Piece Film: Red”! Japońska produkcja wejdzie na ekrany 4 listopada br., a już 3 listopada w Multikinie odbędą się przedpremierowe pokazy. Bilety są dostępne w kasach kin, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Po „Belle”, „Jujutsu Kaisen“ i „Dragon Ball Super: Super Hero” fani anime mogę szykować się na nowy film osadzony w uniwersum One Piece – One Piece Film: Red. W filmie po raz pierwszy w historii Uta – najbardziej kochana piosenkarka świata – pokaże się światu na koncercie na żywo! Obok niej na scenie pojawią się między innymi Słomkowe Kapelusze i Luffy. Historia rozpoczyna się od szokujących słów, że tajemnicza piosenkarka jest córką samego Shanksa!

Reżyserem „One Piece Film: Red” jest Goro Taniguchi, za scenariusz odpowiada Tsutomu Kuroiwa, a Eiichiro Oda, czyli autor mangi One Piece pracował przy filmie jako konsultant kreatywny.

Film anime One Piece Film: Red” można będzie zobaczyć w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Elbląg, Gdańsk, Jaworzno, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Szczecin, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy (bez pokazów przedpremierowych 3 listopada), Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki i Zabrze.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na przedpremierowe pokazy 3 listopada oraz premierowy weekend 4-6 listopada br. Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez stronę www.multikino.pl oraz aplikację mobilną.

Multikino
Multikino, należące do Grupy Vue International – lidera na europejskim rynku kinowym, to pierwszy operator, który w 1998 roku uruchomił w Polsce multipleks. Od tego czasu wyznacza najwyższe standardy w budowie i prowadzeniu kin w Europie i na świecie. Obecnie pod szyldem Multikino działają 34 kina w 27 miastach Polski z łączną liczbą 274 ekranów. Wraz z przejętymi w maju 2019 r. kinami sieci Cinema3D liczba lokalizacji wynosi 45 multipleksów w 37 miastach. Flagowe kino sieci zlokalizowane jest w centrum handlowym Złote Tarasy w Warszawie. Obiekt składa się z 8 nowoczesnych sal, w tym Sali Premierowej na 788 osób. W marcu 2022r. uruchomione zostało wyjątkowe kino w Galerii Gemini Park w Tychach. Obiekt składa się z 7 sal wyposażonych w projektory laserowe oraz skórzane, elektrycznie rozkładane fotele, dzięki którym widz ogląda filmy w pozycji półleżącej. W rozkładane fotele tego typu w pełni wyposażone są także warszawskie Multikino w Galerii Młociny oraz poznańskie Multikina: Stary Browar i Malta. Multik

Źródło:

Multikino