Jeż, które chcesz i… zgarniasz nagrody!

Jeżyki w wersji classic, kokosowe, pomarańczowe, malinowe, z solonym karmelem, kawowe, wiśniowe, czy może o smaku likieru advocat? Które z nich zdobyły Twoje serce? Teraz możesz nie tylko cieszyć się swoimi ulubionymi ciastkami, ale także zgarnąć wyjątkowy zestaw nagród zawierający puzzle oraz słodkości!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
konkurs jeżyki

Marka Jeżyki dla miłośników najeżonych ciastek, które zachwycają połączeniem kruchego herbatnika z aksamitnym karmelem, bakaliami i czekoladą wspólnie z Foodnews Polska, przygotowała konkurs! Aby wziąć w nim udział, wystarczy w komentarzu pod postem konkursowym zamieszczonym na dwóch profilach (@Jeżyki_pl oraz @foodnewspolska) na Instagramie, napisać, który smak ciastek Jeżyki skradł Twoje serce i dlaczego. Najbardziej kreatywne odpowiedzi zostaną nagrodzone zestawami zawierającymi wszystkie warianty ciastek oraz specjalnie zaprojektowane dla marki puzzle. Konkurs potrwa do 6 czerwca br.

Jeż, które chcesz!

Konkurs to część kampanii „Jeż, które chcesz”, promującej pełną gamę 8 smaków najeżonych ciastek Jeżyki 140 g. Pozostałe działania obejmują m.in. współpracę z popularnymi influencerami – Julią Żugaj, Gabrielą Orzechowską czy Natalią Sisik.

———

———

Ciastka Jeżyki w ośmiu wariantach smakowych są dostępne w rekomendowanej cenie detalicznej 5,29 zł/szt.

Źródło:

Jeżyki