Jesień idealna na nadmorski odpoczynek z maluchem

Tegoroczna jesień zapowiada się z nadzwyczaj wysokimi temperaturami, a koniec wakacji i początek szkoły oznacza niższe ceny w nadmorskich kurortach, mniej tłumów zarówno na plażach, jak i w nadbałtyckich miejscowościach. Jest to doskonały czas na wypad z maluchem czy przedszkolakiem.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Kids play

Najważniejsze. Gdzie i kiedy się wybrać?

Na pierwsze wczasy z niemowlakiem warto wybrać się poza szczytem sezonu – jego środek bywa męczący nawet dla rodziców bez dziecka. Pomyślcie o urlopie poza tzw. sezonem wysokim, zwłaszcza, jeśli chcecie spędzić go nad Bałtykiem. Idealny będzie czerwiec lub wrzesień/październik – w tym czasie unikniemy też największych upałów, które nie są wskazane dla maluszków i kobiet w ciąży. Nad polskim morzem nadal będzie ciepło, za to znikną tłumy plażowiczów i spadną ceny noclegów. Przy okazji jesień i zima to czas gdzie nad Bałtykiem jest największe stężenie jodu – jego maksymalne ilości w powietrzu występują 300 metrów od brzegu morza.

Warto wybierać obiekty dedykowane rodzinie – nie tylko ze względu na ofertę dla dzieci – ale także na fakt, że są one położone w spokojniejszych częściach miasta, a ich rodzinny charakter sprawia, że nie będzie w nich całonocnych imprez spędzających sen powiek dzieciom i ich rodzicom. Taki jest choćby hotel Bel Mare & Aqua Resort w uzdrowiskowych Międzyzdrojach.

Jeśli szukamy apartamentu z nastawianiem na samodzielne przygotowywanie części posiłków, warto zdecydować się na obiekt, niedaleko którego jest apteka i sklep spożywczy, gdzie w razie potrzeby można bez problemu dokupić potrzebne maluchowi rzeczy. A w bliskim sąsiedztwie mamy nie tylko restauracje z krzesełkami dla maluchów, ale także infrastrukturę dla najmłodszych – tego typu rodzinne apartamenty znajdziemy również w Międzyzdrojach – np. w Bel Mare & Aqua Resort.

Podróż z dzieckiem najlepiej ruszać rano, warto wybierać te rejony nadmorskie, gdzie jest łatwy dojazd bez konieczności stania w korkach – np. zachodniopomorskie i pomorskie.

Jesteśmy na miejscu. Komfortowy pobyt

Na co jeszcze zwrócić uwagę, gdy na wakacje z niemowlakiem wybieracie kierunek morze? Jaki jest idealny ośrodek dla rodzin z dziećmi? W przypadku pierwszego wyjazdu z malcem znaczenie ma baza noclegowa, która zapewni Waszej młodej rodzinie standard i ofertę odpowiednią do potrzeb. Taki jest właśnie Aqua Resort w Międzyzdrojach, który zapewnia wszystko co potrzebne rodzinie w kilku kluczowych obszarach:

1. Infrastruktura dla dzieci – Bel Mare & Aqua Resort to obiekt dedykowany rodzinie, dlatego znajdziemy tu wszystko, co jest potrzebne do komfortowego wypoczynku z małymi  dziećmi:

  • wodny zewnętrzny plac zabaw ze zjeżdżalniami,
  • plac zabaw i osobne strefy na powietrzu dla najmłodszych,
  • kolorowy i atrakcyjnie wyposażony Kids Play, w którym animatorzy dbają o radosną i bezpieczną zabawę,
  • XGames – rozrywka dla starszych dzieci w razie niepogody,
  • Game Port – bilard i gry zręcznościowe w specjalnej strefie – dla każdego – rodziców i dzieci,
  • Całoroczne lodowisko
  • dla rodzica leżaki w strefie relaksu oraz Spa i basen,
  • przestronne restauracje na terenie obiektu i tawerna – z bogatym menu, także dedykowanym specjalnie dla dzieci.

2. Pokoje – komfortowo urządzone i zadbane pokoje, na tyle przestronne by wygodnie ulokować cały ekwipunek młodej rodziny, a jednocześnie umożliwiający dostęp do takich niezbędnych akcesoriów jak wanienka, łóżeczko turystyczne, podgrzewacz, czy podesty i nakładki na sedes dla starszych dzieci. Nie musimy się zatem martwić o porządek w naszym pokoju, gdyż o to zadba obsługa hotelowa.

3. Obiekt – położony z dala od uciążliwego sąsiedztwa: drogi szybkiego ruchu (spaliny), hałaśliwej i zatłoczonej promenady, czynnych do późna, głośnych klubów i restauracji. Jednak powinien być na tyle blisko lokalnych atrakcji (plaży, parku, lasu itp.), by bez trudu dotrzeć tam z maluchem, a w lesie czy parku z nim pospacerować. Bel Mare & Aqua Resort posiada niewysoką kameralną zabudowę, w spokojnej okolicy jednak w zasięgu spaceru do promenady i parku. Położony jest także blisko szlaków pieszych wytyczonych plażą oraz na terenie Wolińskiego Parku Narodowego.

4. Plaża  – Bel Mare & Aqua Resort zapewnia bezpieczeństwo maluchom na plaży – ponieważ posiada 3 prywatne plaże nad Bałtykiem z wyposażeniem – czyli leżakami i koszami plażowymi – co jest znakomitym udogodnieniem dla rodzin z małymi dziećmi.

Źródło:

Bel Mare & Aqua Resort