Jak zaaranżować dziecięcy pokój? Zainspiruj się z Lidl Polska!

Aranżacja odpowiedniej przestrzeni dla naszych pociech to niezwykle istotna i odpowiedzialna kwestia. To właśnie w niej spędzają większość swojego czasu, bawiąc się, odpoczywając czy rozwiązując kolejne łamigłówki. Dlatego dziecięcy pokój powinien być zaprojektowany ściśle pod ich potrzeby – sprzyjać rozwojowi, spełniać wymagania funkcjonalne, ale jednocześnie być przytulny. Lidl Polska przychodzi z pomocą. Od poniedziałku, 5 lutego, w sklepach sieci rusza specjalna oferta na wyposażenie pokoiku dla dziecka z marką Livarno Home, dzięki której spełnienie wszystkich tych wymagań nie będzie tak trudne!
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
pokój dziecięcy

Punkt pierwszy – zabawa, czyli jeden z najważniejszych elementów aktywizacji maluchów. Nie tylko relaksuje, ale także rozwija emocjonalnie i ruchowo, dlatego powinna być nieodłącznym elementem dnia najmłodszych domowników. Ważne, żeby miejsce na szaleństwa było przestronne i komfortowe, a idealnym rozwiązaniem łączącym obie te cechy jest miękki dywan, który w ofercie Lidl Polska dostępny będzie w dwóch wariantach kolorystycznych za 44,99 zł/szt.

Dzieci bawią się i rozwijają także przez naukę! Rysowanie, lepienie z modeliny, rozwiązywanie zadań z książeczek z ulubionymi bajkowymi bohaterami – to tylko wybrane czynności, które stymulują rozwój naszych pociech. Dlatego warto pamiętać o zapewnieniu odpowiedniego miejsca stworzonego dla tych aktywności, także w trosce o zachowanie właściwej postawy dziecka. Niezwykle przydatny w tym przypadku może okazać się stolik w zestawie z dwoma krzesełkami dostępny w Lidl Polska tylko za 169 zł/zestaw. Białe wykończenie z pastelowymi akcentami z uwagi na swój uniwersalnych charakter sprawdzi się w niemal dowolnej aranżacji dziecięcego pokoju, a zaokrąglone rogi – pozwolą zachować bezpieczeństwo podczas zabawy.
Fot. Lidl Polska

Uczymy porządku!

Nic tak nie spędza snu z powiek, jak porozrzucane po kątach zabawki. Żeby jednak wszystko było na miejscu, warto pokusić się o funkcjonalny regał, dzięki któremu nie tylko uda nam się utrzymać porządek, ale także wesprzemy budowanie pozytywnych nawyków maluchów. Ten od Lidl Polska, w zestawie z dziewięcioma wyjmowanymi pudełkami ze wzmocnionym dnem, będzie zdecydowanym ułatwieniem. Od 5 lutego będzie go można kupić w sklepach sieci w cenie 99 zł/zestaw w dwóch uniwersalnych wariantach kolorystycznych, z przewagą pastelowych szarości lub turkusu, które mogą przypaść do gustu zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.

———

———

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska

Wybierając meble do małego pokoju dziecięcego, warto zwrócić uwagę także na te, które mają dodatkową funkcję przechowywania tak, aby jak najbardziej wykorzystać często niewielką przestrzeń i zrezygnować z niepotrzebnych rozpraszaczy. Lidl Polska także na to ma odpowiedź – w ofercie sklepów, od 5 lutego, pojawi się skrzynia do siedzenia w cenie za 49,99 zł/szt. w trzech różnych kolorach – białym, różowym oraz turkusowym.

Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
Fot. Lidl Polska
 Wszystkie mebelki to pasujące do siebie elementy, dzięki czemu możemy stworzyć dziecięcy kącik w ulubionej przez dziecko kolorystyce i tematyce.

Zajrzyj do Lidl Polska i zabaw się w urządzanie pokoju dziecięcego!

Lidl Polska
Lidl Polska należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Lidl, w której skład wchodzą niezależne spółki prowadzące aktywną działalność na terenie całej Europy oraz w USA. Historia sieci Lidl sięga lat 30. XX wieku, a pierwsze sieci pod szyldem tej marki powstały w Niemczech w latach 70. XX wieku. Obecnie w 31 krajach istnieje w przybliżeniu 12 000 sklepów tej marki, a w Polsce ponad 850.
Lidl logo

Źródło:

Lidl Polska