Iwostin Solecrin – najlepsza ochrona przeciwsłoneczna dla każdego rodzaju skóry

Wysoka ochrona przeciwsłoneczna to jeden z podstawowych filarów pielęgnacji. Niełatwo jednak znaleźć kosmetyk z filtrem, który będzie chronił i pielęgnował, a jednocześnie jego konsystencja będzie przyjemna i lekka. Jest to szczególnie ważne przy skórze z problemami lub bardzo wrażliwej. Odpowiedzią na tę potrzebę jest linia IWOSTiN Solecrin, która udowadnia, że o każdą skórę można zadbać w komfortowy sposób, a jednocześnie zapewnić jej odpowiednią ochronę przeciwsłoneczną.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Świadomość tego, jak ważna jest codzienna ochrona przeciwsłoneczna na szczęście jest coraz większa. Natomiast często wyzwaniem pozostaje wybranie produktu, po który będziemy z chęcią sięgać każdego dnia. Obok wysokiego faktora SPF50, ważna jest też przyjemna aplikacja, aby kosmetyk nie pozostawiał białych śladów, był lekki i niewyczuwalny, a w przypadku skór wrażliwych czy problematycznych – nie podrażniał. Marka IWOSTiN podjęła się wyzwania i tworząc linię Solecrin udowodniła, że połączenie pielęgnacji konkretnych typów skóry wraz z wysoką ochroną przeciw promieniowaniom UV jest nie tylko możliwa, ale również przyjemna i posiada właściwości pielęgnacyjne. W szerokiej gamie znajdziemy między innymi dermokosmetyki do skóry bardzo wrażliwej, suchej, tłustej i trądzikowej, naczynkowej i problematycznej, skłonnej do przebarwień, a także dla najmłodszych. Poznaj gamę Solecrin i wybierz filtr idealnie dopasowany do twojej cery!

IWOSTiN SOLECRIN
Ultra Lekki Niewidoczny Fluid SPF 50+

Cena: 43,99 zł

Pojemność: 40 ml

Posiada unikalną, niezwykle lekką formułę fluidu z filtrem o delikatnym i matowym wykończeniu. Fluid zapewnia bardzo wysoką ochronę przed promieniowaniem UV oraz HEV, czyli światłem niebieskim, które emitują urządzenia elektroniczne. Zapobiega przebarwieniom, a dzięki zawartości kwasu hialuronowego, nawilża skórę. Produkt stworzony z myślą o skórze wrażliwej.

Zapewnia bardzo wysoką i natychmiastową ochronę przeciwsłoneczną oraz pielęgnuje wymagającą skórę, działając wielowymiarowo:

  • Fluid do twarzy chroni przed szkodliwym działaniem promieniowania UVA, UVB, a także światłem niebieskim.

  • Odpowiednio nawilża i matuje wrażliwą skórę, pozostawiając
    ją miękką w dotyku.

  • Chroni przed wolnymi rodnikami oraz negatywnym wpływem zanieczyszczeń środowiska.

  • Fluid zapobiega przebarwieniom skóry.

Fot. Platinium Cast Agencja PR
Zawiera:
  • Fotostabilne filtry UVA/UVB – zapewniają bardzo wysoką i natychmiastową ochronę przeciwsłoneczną.

  • Kwas hialuronowy – zapewnia odpowiednie nawilżenie wrażliwej skórze.

  • Witamina E – działa antyoksydacyjnie, opóźniając procesy fotostarzenia skóry.

Fot. Platinium Cast Agencja PR
Fot. Platinium Cast Agencja PR

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR