Innowacja od Yope – probiotyczne produkty do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni

Nowa linia YOPE Probiotics to kontrola zapachów i dogłębne czyszczenie powierzchni domu, które jest dobre dla środowiska, a jednocześnie bezpieczne dla domowników. Wszystko dzięki przełomowej technologii mycia z użyciem probiotyków.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
Fot. YOPE
Fot. YOPE
Fot. YOPE

Świat bakterii to prawdziwe pole bitwy. Choć na co dzień nie dostrzegamy tego gołym okiem, w końcu i nas dosięgają efekty tej rywalizacji. Brud, brzydkie zapachy w domu, a nawet choroby, które nas dotykają, mają swoje źródło w tej mikro sferze.

Zanieczyszczenia są idealnym miejscem do rozwoju patogennych bakterii, które można uznać za naszych naturalnych wrogów. Dlatego przez lata były one zwalczane poprzez dezynfekcję powierzchni, drażniącymi substancjami takimi jak np. chlor. Badania dowodzą, że na wyjałowionej powierzchni z czasem powstaje o 75% więcej chorobotwórczych bakterii. Dlatego też trzeba było znaleźć nowe metody walki z nimi.

———

———

Linia YOPE Probiotics jest rozwiązaniem powyższego problemu. W składzie nowych produktów znajdują się składniki nazywane zieloną chemią, to m.in. soda oczyszczona czy kwasek cytrynowy. Jednak prawdziwą tajną bronią są organizmy mikrobiologiczne  szczepy bakterii Lactobacillus, czyli pałeczki kwasu mlekowego. Są one bakteriami niepatogennymi. W naturze ich zadaniem jest przetwarzanie odpadów. I to samo zadanie spełniają w środkach do czyszczenia i pielęgnacji powierzchni domu od YOPE. Swoim działaniem likwidują warunki, w których mogłyby rozwijać się kultury chorobotwórczych bakterii. Namnażanie się dobrych bakterii sprawia, że dla tych patogennych nie ma już miejsca.

W rodzinie YOPE Probiotics znajdują się trzy produkty, które zadbają o bezpieczne i ekologiczne sprzątanie. Ich skład to aż w 97% składniki pochodzenia naturalnego.

Fot. YOPE
Fot. YOPE

PROBIOTYCZNY PŁYN DO MYCIA KUCHNI, który skutecznie, bez szorowania dezynfekuje i usuwa zabrudzenia oraz osady ze wszystkich zmywalnych powierzchni kuchennych — szafek, blatu czy nawet wnętrza piekarnika. Wnikając w szczeliny i zagłębienia eliminuje także nieprzyjemne zapachy i chorobotwórcze patogeny. Produkt sprzedawany jest w butelce ze spryskiwaczem dla łatwiejszego rozprowadzania płynu. Jego pojemność to aż 500 ml, a cena to jedyne 19,99 zł.

PROBIOTYCZNY PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH, który czyści zarówno płytki ceramiczne, fugi, brodziki, jak i armaturę. Swoim działaniem ogranicza rozwój pleśni tworzącej się na ścianach i wilgotnych miejscach oraz obniża ryzyko wystąpienia alergii skórnych u ludzi. Produkt sprzedawany jest również w 500 ml butelce ze spryskiwaczem, a jego koszt to 19,99 zł.

PROBIOTYCZNA PASTA CZYSZCZĄCA, która jest uniwersalnym środkiem czyszczącym do wszystkich powierzchni — tych w kuchni, w łazience czy nawet na balkonie bądź w pomieszczeniu gospodarczym. Intensywnie oczyszcza wszystkie rodzaje powierzchni, takie jak ściany, armaturę czy płytki, nie niszcząc ich. Pasta w słoiczku o pojemności 200 ml, kosztuje 13,99 zł.

Wszystkie produkty z linii YOPE Probiotics są biodegradowalne, nietoksyczne oraz bezpieczne dla środowiska, ludzi i zwierząt.

Fot. YOPE
Fot. YOPE
Fot. YOPE

Źródło:

YOPE