Hipoalergiczne tradycyjne polskie szare mydło z olejem z wiesiołka

SKÓRA WRAŻLIWA I SKŁONNA DO ALERGII WYMAGA DELIKATNYCH I SKUTECZNYCH ROZWIĄZAŃ W PIELĘGNACJI. EKSPERTEM W ICH WYPRACOWYWANIU JEST NIEWĄTPLIWIE MARKA BARWA, KTÓRA POZWALA ZADBAĆ NAWET O NAJWRAŻLIWSZĄ SKÓRĘ. POZNAJ HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM, DZIĘKI KTÓREMU TWOJA SKÓRA ZAPOMNI O PODRAŻNIENIACH.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print
HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z WIESIOŁKA_2

Barwa Hipoalergiczna to seria kosmetyków do pielęgnacji całego ciała, która charakteryzuje się ultra-delikatnymi formułami stworzonymi w trosce o komfort skóry wrażliwej i z AZS. Eksperci w laboratorium Barwy opracowali recepturę zainspirowaną delikatnością polnych kwiatów, a także najnowszą wiedzą o skórze skłonnej do podrażnień. Dzięki temu powstał produkt bezpieczny, godny zaufania i skuteczny, o zawartości aż 97% składników łagodzących pochodzenia naturalnego – HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z WIESIOŁKA. Świetnie sprawdzi się do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, podrażnionej i skłonnej do alergii . Produkt został przetestowany dermatologicznie, również pod kątem Atopowego Zapalenia Skóry (AZS). Dzięki drogocennemu olejowi z wiesiołka, produkt stanowi idealne wsparcie dla mikrobiomu skóry i stanie się idealnym sprzymierzeńcem w codziennej pielęgnacji. Przynieś ukojenie swojej skórze i zadbaj o nią w bezpieczny sposób dzięki nowości z linii Barwa Hipoalergiczna!

WŁAŚCIWOŚCI OLEJU Z WIESIOŁKA:

  • silnie nawilża,

  • zmniejsza utratę wilgoci,

  • wzmacnia bariery ochronne skóry,

  • reguluje wydzielanie sebum,

  • łagodzi podrażnienia,

  • wspomaga leczenie chorób skóry, w tym AZS,

  • zapobiega trądzikowi,

  • przyspiesza gojenie się ran

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO Z OLEJEM Z WIESIOŁKA

HIPOALERGICZNE TRADYCYJNE POLSKIE SZARE MYDŁO  z olejem z wiesiołka 12,99 zł/500 ml

Skutecznie oczyszcza, nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry, ma działanie silnie łagodzące i nawilżające na skórę. Jest wegańskie i zawiera 97% składników pochodzenia naturalnego.

Źródło:

Platinium Cast Agencja PR