Hebe i Arvato Supply Chain Solutions w Polsce powiększają magazyn do obsługi kanału e-commerce

Hebe kontynuuje współpracę z Arvato Supply Chain Solutions w Polsce, liderem w dziedzinie kompleksowych rozwiązań outsourcingowych w zakresie zarządzania łańcuchem dostaw dla e-commerce i healthcare, powiększając centrum logistyczne w Błoniu koło Warszawy.
Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp
Email
Print

Powierzchnia prawie 10.000 m2, kilkadziesiąt stanowisk do pakowania, dłuższe linie przenośnikowe i sorter paczek – tak wygląda nowy magazyn w Błoniu k. Warszawy przygotowany do obsługi sklepu internetowego Hebe przez Arvato Supply Chain Solutions.

– Chcąc realizować kilkaset tysięcy zleceń miesięcznie zdecydowaliśmy się na poszerzenie współpracy z naszym partnerem Arvato Supply Chain Solutions, co gwarantuje nam obsługę logistyczną na bardzo wysokim poziomie oraz to, co dla nas najważniejsze – zadowolenie klientów końcowych – powiedział Marcin Dopierała, dyrektor ds. logistyki i łańcucha dostaw Hebe.
W ramach świadczonych usług Arvato Supply Chain Solutions zajmuje się magazynowaniem, a także kompletacją i wysyłką zamówień dla klientów indywidualnych na terenie Polski.

 Z  Hebe współpracujemy już od 2019 roku. Bardzo się cieszę z kontynuacji i rozszerzenia tej współpracy. Jestem przekonana, że nowe, rozbudowane centrum dystrybucyjne w Błoniu przyczyni się do dalszego rozwoju Hebe oraz Arvato Supply Chain Solutions w Polsce – skomentowała Lidia Ratajczak-Kluck, prezes zarządu Arvato Supply Chain Solutions w Polsce.


O Hebe
Hebe to nowoczesna i przyjazna sieć drogerii, sklep internetowy hebe.pl oraz aplikacja oferująca starannie wyselekcjonowany, zróżnicowany asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność – wszystko w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Oferta Hebe to m.in. kosmetyki koreańskie, naturalne, profesjonalne, dermokosmetyki, szeroki wybór zapachów i produktów do makijażu, a także marki własne: Hebe Professional, Hebe Naturals, Hebe Cosmetics, Hebe for men, by hebe i Hebe Basics. W Hebe wierzymy, że piękno to kwestia nastawienia i aspirujemy do tego, by być firmą, która najlepiej odpowiada na potrzeby kobiet w świecie zdrowia i piękna, pomagając im być piękniejszymi, szczęśliwszymi i bardziej pewnymi siebie. Hebe to najlepszy wybór dla zdrowia i piękna.

O Arvato Supply Chain Solutions w Polsce
Arvato Supply Chain Solutions to jeden z wiodących usługodawców w zakresie one stop e-commerce, logistyki omnichannel i retail oraz logistyki healthcare w Polsce, który odpowiada za obsługę złożonych procesów realizowanych dla renomowanych marek. Procesy te obejmują pełne wsparcie w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT, obsługi klientów, zarządzania logistyką typu business-to-business (B2B) i business-to-consumer (B2C) oraz wysyłki, zarządzania zwrotami, a także doradztwa e-commerce.

Arvato Supply Chain Solutions w Polsce to zespół zaufanych doradców, który od 27 lat wspiera klientów w realizacji ich celów na kilku poziomach. Firma realizuje usługi w 16 centrach dystrybucyjnych w Polsce, w których zatrudnia 2500 współpracowników.

HEBE
Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Źródło:

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja